איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שיא ישראלי ענק לרודיטי, ניצחון דרמטי לפביאן

שיא ישראלי ענק לרודיטי, ניצחון דרמטי לפביאן

תאריך: 26/07/2022
שיא ישראלי ענק לרודיטי, ניצחון דרמטי לפביאן
איזו פתיחה לאליפות ישראל ארנה בשחייה! שיא ישראלי נהדר למתן רודיטי, במשחה ל-1,500 חופשי כבר בהצגה הפותחת את האליפות! השחיין מבני הרצליה ניצח עם זמן של 15:13.54 דקות, שיפור גדול של לא פחות מ-4.44 שניות לשיאו הקודם, שנקבע בארה"ב ב-2019. את הפודיום השלימו שני שחייני הפועל ירושלים זיו כהן ויונתן אחדות.

רודיטי אמר בסיום: "הרגשתי מעולה במים, היו לי תחושות שזה הולך להיות שיא ולשם כיוונתי באימונים. היו לי ימים קשים באליפות העולם, לקח לי איזה שבוע לחזור לכושר, האמת שהצלחתי לחזור די מהר. היו לי תחושות ממש טובות לפני המשחה, לא הייתי עדיין סגור אם תהיה תוצאה כזאת טובה, אבל אני שמח מאוד. עכשיו הפנים לאליפות אירופה למשחה ל-10 ק"מ".

במשחה המקביל לנשים קיבלנו דרמה גדולה. אורין גבלן מהפועל עירוני הוד"ש הייתה זו שהובילה כמעט לאורך כל המשחה, אולם פיניש אדיר של אווה פביאן מהפועל בית שמש נתן לה לבסוף את הניצחון ממש בנגיעה, על חודן של שתי מאיות, כשהיא קובעת 17:11.13 דקות. עבור פביאן מדובר בתואר ראשון בקריירה באליפות ישראל בבריכה, לאחר תארים רבים במים הפתוחים. במדליית הארד זכתה אופק אדיר מהפועל בת ים.

תוצאות מלאות בעמוד התחרות כאן באתר

צפו בסיום המשחה ובראיון של מתן רודיטי בסיום:
 

צפו בהצגת הגמרים המלאה (צילום: אבירם פריג', אדרנלין):

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200