איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  משחה אגדות מיוחד נערך במכביה

משחה אגדות מיוחד נערך במכביה

תאריך: 20/07/2022
משחה אגדות מיוחד נערך במכביה
(צילום: איתמר גרינברג)

משחה ראווה מיוחד ומרגש נערך היום (רביעי) במסגרת המכביה ה-21 בבריכה הלאומית במכון וינגייט. קבוצת אגדות אמריקאית זינקה למים מול קבוצת אגדות ישראלית. הקבוצה הישראלית אפילו ניצחה, אבל הזמן היה הדבר הכי פחות חשוב בערב הזה.

ליד המקפצות ניצבו האלופים האולימפיים האולימפי אנתוני ארווין, לני קרייזלברג וגארת וובר גייל, יחד עם נשיא הכבוד של איגוד השחייה אלכס בלווטניק ואלופת העולם שחיינית נבחרת ישראל אווה פביאן. מולם - שחייני עבר גדולים של נבחרת ישראל - אלוף אירופה יהונתן קופלב, המדליסטים האירופיים ושחייני חצי גמר אולימפי גל נבו וגיא ברנע, האולימפי ערן גרומי, יחד עם שחיינית הנבחרת בהווה, אלופת אירופה אנסטסיה גורבנקו.

רגע מרגש נרשם בתחילת המשחה כאשר השחיינים נכנסו לבריכה עם כובעי ים עליהם התנוססו דגלי ישראל, ארה"ב ואוקראינה כאות הזדהות עם העם האוקראיני. "כחלק מהמשחה המדהים הזה, בחרנו להפגין סולידריות עם העם האוקראיני ועם מה שהם עוברים כבר כמה חודשים" אמר לני קרייזלברג בתום המשחה". כיליד אוקראינה, זה רגע מרגש עבורי ואני שמח לראות את כולם מתאחדים, מעודדים ומביעים תמיכה".
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200