איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הרשמות, הצבות ולו"ז למשחקי המכביה

הרשמות, הצבות ולו"ז למשחקי המכביה

תאריך: 13/07/2022
הרשמות, הצבות ולו"ז למשחקי המכביה
(צילום: גלעד קוולרצ'יק)

ביום ראשון הקרוב, זה מתחיל. תחרויות השחייה במסגרת המכביה ה-21 ייצאו לדרך בבריכה הלאומית במכון וינגייט, עם ארבעה ימי תחרות של הנוער והבוגרים (ראשון עד רביעי) ושלושה ימי תחרות של המאסטרס (רביעי עד שישי). קרוב ל-400 שחייניות ושחיינים מ-18 מדינות יקחו חלק בתחרויות הנוער והבוגרים, ועוד כ-360 בתחרויות המאסטרס, כשחלק מהמשלחות כבר נמצאות כאן בישראל והחלו בהכנות לתחרות.

כעת, תוכלו למצוא את ההרשמות וההצבות המלאות בעמודי התחרות (הקישורים כאן למטה), כמו גם את לוח הזמנים להצגות השונות. הכניסה לקהל חופשית, כאשר הצופים יישבו ביציע המזרחי (מעל למזכירות), והצפוני (מתחת לשעון האלקטרוני), בעוד המשלחות עצמן יישבו ביציע המערבי (יציע הכיסאות).

ביום רביעי ב-17:00, לפני תחילת הצגת הגמרים האחרונה לנוער ובוגרים, ייערך גם משחה ראווה מיוחד של אגדות ארה"ב מול אגדות ישראל. בשליחים יישחו האגדות האולימפיות האמריקאיות, שכיכבו גם במכביות - לני קרייזלברג, אנתוני ארווין וגארת' וובר-גייל, לצד הישראלית אווה פביאן ונשיא הכבוד של איגוד השחייה ואלוף המכביה למאסטרס אלכס בלווטניק, מולם יעמדו גיא ברנע, יהונתן קופלב, ערן גרומי, גל נבו ואנסטסיה גורבנקו. גם בערב זה הכניסה לבריכה חופשית.

עמוד התחרות - נוער ובוגרים
עמוד התחרות - מאסטרס
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200