איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הנבחרת ל-EYOF ערכה יום גיבוש בוועד האולימפי

הנבחרת ל-EYOF ערכה יום גיבוש בוועד האולימפי

תאריך: 12/07/2022
הנבחרת ל-EYOF ערכה יום גיבוש בוועד האולימפי
(צילום: עודד קרני, הוועד האולימפי בישראל)

הנבחרת הצעירה של ישראל בשחייה יוצאת בסוף השבוע לפסטיבל האולימפי האירופי לנוער (EYOF) בסלובקיה. אתמול, ערך הוועד האולימפי יום גיבוש בתל אביב לכל הנבחרות מהענפים השונים שייצאו לתחרות. במפגש דיברה עם הנבחרת בין היתר האלופה האולימפית לינוי אשרם, אשר יוצאת לתחרות כשגרירה של הוועד האולימפי העולמי, ותלווה את המשלחת הישראלית.

כמו כן, קיבלו הספורטאיות והספורטאים הסברים על אופי התחרות והפורמט שלו, על המקום בו תיערך, הנחיות ביטחוניות. עוד דיברו עם הנבחרת יו"ר הוועד האולימפי יעל ארד, מנכ"ל הוועד האולימפי גילי לוסטיג, מנהל היחידה לספורט הישגי דני אורן, וראש המשלחת יאיר טלמון. בנוסף, ערכו הספורטאים והספורטאיות סיור בחווייה האולימפית וספגו השראה לקראת טבילת האש הראשונה שלהם על הבמה הגדולה.

מי שיובילו את נבחרת השחייה בתחרות הם המאמנים ולדי רדובסקי (הפועל מ.א משגב) ואיתי דה לה וגה (הפועל דולפין נתניה). הנבחרת כוללת שתי שחייניות: אלמה גלסמן ושאין גולנד (הפועל מ.א משגב), ושבעה שחיינים: אוקאן גולדין (מכבי נהריה) דניאל דרבצוב (הפועל עירוני הוד"ש, אקדמיה), דניאל רבינוביץ' (הפועל בת ים), איתי רוזנפלד (מכבי קרית ביאליק), יואב רותם (מכבי ראשל"צ), יונתן גרצ'יוב (מכבי חיפה) וניב כהן (רמת הנגב). נציין כמובן גם את מאמן נבחרת הקדטים יהונתן קופלב, שליווה ואימן את הנבחרת לאורך כל התהליך.
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200