איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מקום 4 לדנציגר, מקום 6 לשליחים עם נעילת אליפות אירופה לנוער

מקום 4 לדנציגר, מקום 6 לשליחים עם נעילת אליפות אירופה לנוער

תאריך: 10/07/2022
מקום 4 לדנציגר, מקום 6 לשליחים עם נעילת אליפות אירופה לנוער
נבחרת הנוער של ישראל נעלה הערב (ראשון) את אליפות אירופה לנוער עם שלושה גמרים נוספים בתחרות היוקרתית. ענבר דנציגר, שחווה תחרות נהדרת, סיים בפעם השנייה בתחרות במקום הרביעי בגמר, הפעם ב-100 גב, כשקבע 55.03 שניות. הזמן של דנציגר ממכבי קרית אונו (שחיין האקדמיה) רחוק רק בשתי מאיות משיא הנוער הטרי שקבע אמש, ושבע עשיריות ממדליה.

שני לזנק לגמר היה דניאל קריצ'בסקי, אחת מההפתעות הנעימות של הנבחרת באליפות. השחיין בן ה-18 סיים במקום השישי בזמן של 24.37 שניות, שתי עשיריות בלבד מהפודיום. לסיום, דנציגר וקריצ'בסקי חברו יחד עם דניאל יוסיפוב ודניאל אייכל לשליחים 4X100 מעורב, וסיימו במקום השישי עם 3:42.95 דקות. 

לסיכום, נועלת הנבחרת תחרות מוצלחת עם מדליה אחת של מרטין קרטאבי, ו-4 פעמים מקום רביעי כפסע ממדליה נוספת (2 ענבר דנציגר ו-2 דריה גולובטי). ככלל, שחייניות ושחייני הנבחרת העפילו ללא פחות מ-14 גמרים, בתוספת ל-7 חצאי גמר. כמו כן, חמישה שיאים ישראליים לנוער נשברו במהלך התחרות. 

מאמן הנבחרת כרמל לויתן סיכם: "אני גאה מאוד בשחיינים ובשחייניות על אליפות מצוינת. אחד הדברים שאנחנו מנסים להנחיל להם ולהתאמן איתם, כבר מגיל הנוער, הוא היכולת לשחות בכמה שלבים את אותו המשחה ולהשתפר תוך כדי, כך שהיה לי חשוב מאוד לראות כמה שיותר עליות לשלבים הבאים, וכך בדיוק הם עשו. אני בטוח שהתחרות הזאת תשמש בסיס מצוין עבורם להמשך הקריירה כשחייניות ושחיינים בוגרים. תודה גדולה לכל הצוות הנהדר של הנבחרת - מאיר, ניקיטה, הילה ורביד, וכן לכל מאמנות ומאמני האגודות שהובילו את השחיינים למעמד. אני שמח להגיד היום יותר מאי פעם שיש לנו דור עתיד מוכשר ומקצועי, שיכול להגיע רחוק".

תוצאות מלאות
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200