איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  נקבעו הסגלים לאליפות אירופה לנוער ולקומן

נקבעו הסגלים לאליפות אירופה לנוער ולקומן

תאריך: 17/05/2022
נקבעו הסגלים לאליפות אירופה לנוער ולקומן
נקבע סגל נבחרת ישראל לאליפות אירופה לנוער וסגל נבחרת הקדטיות והקדטים לאליפות מדינון הים התיכון (קומן). הסגלים, שאושר בוועדה ההישגית, מונים 19 שחייניות ושחיינים בנבחרת הנוער לרומניה ו-16 שחייניות ושחיינים בנבחרת הקדטים לקפריסין. בהמשך השבוע יפורסם גם הסגל לפסטיבל האולימפי האירופי לנוער (EYOF)

לפניכם רשימת השחייניות והשחיינים המלאה, כולל המשחים בהם קבעו את הקריטריונים (רשימת המשחים המלאה לתחרות תיקבע בהמשך על ידי המאמנים):

נבחרת הנוער (רומניה, 5-10.7.22):
קרן אייזברוך (מכבי ראשל"צ) - 400 מ.א
יהב חלג (מכבי קרית אונו, אקדמיה) - 400 מ.א, 200 פרפר
דניאל אייכל (מכבי קרית ביאליק, אקדמיה) - 400 מ.א, 200 חופשי
יואב רומנו (מכבי שוהם, אקדמיה) - 1,500 חופשי, 400 חופשי, 200 חופשי, 800 חופשי
מאור גורלניק (הפועל בת ים, אקדמיה) - 1,500 חופשי, 800 חופשי
דניאל יוסיפוב (הפועל אולימפ נתניה, אקדמיה) - 200 חזה, 100 חזה
דריה גולובטי (הפועל בת ים) - 50 חופשי, 200 חופשי, 100 חופשי
הדר קרפ (הפועל בית שמש, אקדמיה) - 50 חופשי
דניאל קריצ'בסקי (הפועל עירוני הוד"ש) - 100 פרפר 
דניאל דרבצוב (הפועל עירוני הוד"ש, אקדמיה) - 100 פרפר 
ענבר דנציגר (מכבי קרית אונו, שחיין האקדמיה) - 100 גב, 50 גב, 200 גב
סטפן אומלצ'נקו (מכבי ראשל"צ) - 100 גב
אוקאן גולדין (מכבי נהריה) - 100 גב, 200 גב
מרטין קרטאבי (הפועל דולפין נתניה) - 50 חופשי, 100 חופשי
אופיר רכאח (הפועל בת ים, אקדמיה) - 200 פרפר
יהונתן יצחקי (מכבי כפר המכביה) - 100 חזה
אופק אדיר (הפועל בת ים) - 800 חופשי
תום מיניס (מכבי ראשל"צ) - 200 גב
מעיין לבקוביץ' (מכבי חיפה) - 200 גב

נבחרת הקומן:
איתי רוזנפלד (מכבי קרית ביאליק) - 400 מ.א, 100 פרפר, 200 פרפר
יואב רותם (מכבי ראשל"צ) - 400 מ.א, 200 חזה, 200 מ.א, 100 חזה 
דניאל דרבצוב (הפועל עירוני הוד"ש, אקדמיה) - 100 פרפר, 200 פרפר, 100 חופשי
יונתן גרצ'יוב (מכבי חיפה) - 200 חזה
אלון דותן (מכבי ראשל"צ) - 50 חופשי 
ניב כהן (הפועל רמת הנגב) - 100 גב, 200 גב 
צוף גרטופסקי (מכבי חיפה) - 100 פרפר.
איתי הנדלר (מכבי קרית אונו) - 200 חופשי, 400 חופשי
אוקאן גולדין (מכבי נהריה) - 100 גב, 200 גב
רבקה אנדרוביץ' (הפועל אולימפ נתניה) - 800 חופשי
אסתר פרל בן עוליאל (ירושלים) - 200 גב
דניאל רבינוביץ' (הפועל בת ים) - 200 חופשי, 400 חופשי, 200 גב
ליהי לב (מכבי כפר המכביה) - 200 גב
אופיר שמחה (מכבי קרית ביאליק) - 200 גב
דוריה גורלסקי (מכבי ראשון לציון) - 50 חופשי
נתי נובוסד (הפועל בת ים) - 200 חופשי
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200