איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אמילי ברנס מונתה למנכ"לית איגוד השחייה

אמילי ברנס מונתה למנכ"לית איגוד השחייה

תאריך: 15/05/2022
אמילי ברנס מונתה למנכ"לית איגוד השחייה
מנכ"לית חדשה לאיגוד השחייה בישראל. אמילי ברנס היא שנבחרה על ידי ועדת האיתור, ותחליף את המנכ"ל היוצא אמיר טיטו. ברנס תחל חפיפה עם המנכ"ל היוצא באופן מיידי ותיכנס לתפקידה באופן מלא בסוף החודש.

ברנס נבחרה לתפקיד בזכות ההיכרות העמוקה, הניסיון והידע שלה בעולם הספורט הישראלי והבינלאומי. היא צמחה כספורטאית בעולם הכדורגל, הייתה חברת הנהלה באיגוד ההתעמלות, ניהלה פרויקטים בינלאומיים בארץ ובארה״ב והייתה מפקחת במינהל הספורט. היא מחזיקה בתואר ראשון בחינוך גופני ותואר שני בניהול ספורט מאוניברסיטת Fairleigh Dickinson בארה״ב.

אמילי ברנס: "אני מבקשת להודות לוועדת האיתור והנהלת איגוד השחייה על האמון בבחירתי למנכ״לית האיגוד. אני שמחה על הזכות לייצג ולתרום כמיטב יכולתי, נסיוני ומרצי לקידום, התפתחות ויציבות הענף באתגרים השונים".

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה, שהוביל את ועדת האיתור בה נכללו גם סגן היו"ר שי שכנר וחברת ההנהלה ג'וליה קדם שמואלי: "בשם כל משפחת השחייה הישראלית, אני מברך את אמילי ומאחל לה הצלחה בתפקיד. נכונות לנו אתגרים רבים בשנים הקרובות, ואני סמוך ובטוח שיחד נוביל את הענף להצלחות רבות. בהזדמנות זו ארצה להודות שוב למנכ"ל אמיר טיטו על ארבע וחצי שנים פוריות מוצלחות ועל עבודה מקצועית שהובילה את הענף להישגים חסרי תקדים".
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200