איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שש מדליות לנבחרת השחייה האמנותית בסבב העולמי

שש מדליות לנבחרת השחייה האמנותית בסבב העולמי

תאריך: 09/05/2022
שש מדליות לנבחרת השחייה האמנותית בסבב העולמי
נבחרת ישראל בשחייה אמנותית זכתה בשש מדליות בתחרות הסבב העולמי הרביעית של העונה. מדובר היה בתחרות וירטואלית, כלומר, כל נבחרת צילמה את התרגילים בבריכה הביתית שלה תחת פיקוח קפדני ועם קבועי זמן מוגדרים, ושופטות מכל העולם ניקדו את התרגילים לפי הצילומים. הסיבה לסוג זה של תחרות היא שאוסטרליה, המארחת המקורית, עדיין מקשה על כניסה למדינה, ולכן קיבלה אישור לערוך תחרות אונליין, דבר שנהיה פופולרי בתקופת הקורונה.

מבחינת הנבחרת הישראלית הייתה זו עוד הזדמנות לקבל פידבק לגבי דרגות הקושי והביצועים של התרגילים לקראת המשימות הבינלאומיות הגדולות של הקיץ (אליפות העולם ואליפות אירופה), ואלו  אכן התקבלו בצורה טובה אצל השופטות. הדואט הישראלי, שהורכב משלי בובריצקי (בשני התרגילים), ניקול נחשונוב (בתרגיל החופשי) ואריאל נשיא (בתרגיל הטכני), זכה בשתי מדליות כסף, עם 84.2667 נקודות בתרגיל החופשי ו-82.6422 נקודות בתרגיל הטכני.

בתרגיל הקבוצתי החופשי זכתה הנבחרת במדליית כסף נוספת עם ציון של 83.9333 נקודות, בתרגיל החופשי זכתה ישראל בארד עם 81.5018 נקודות. בנוסף, בתרגיל הסולו החופשי פולינה פריקזצ'יקובה זכתה במדליית הארד עם 83.0667 נקודות ובסולו הטכני דורגה חמישית עם 80.6464 נקודו. לקינוח, בתרגיל הקומבו החופשי (בו היו רק שתי נבחרות שהשתתפו), זכתה ישראל במדליית הזהב עם 84.0667 נקודות.

הנבחרת המלאה כללה את: שלי בובריצקי, עדן בלכר, מאיה דורף, אריאל נשיא, ניקול נחשונוב, נוי גזלה, פולינה פריקזצ'יקובה, קטי קונין, נטע רוביצ'ק, שני שראייזין, אביטל פודקופייב. המאמנות המוליכות את הנבחרת הן אנה טרס, לריסה קונין, סבטלנה בלכר ו-ולריה אפריילבה. השופטת שייצגה את ישראל בתחרות היא נטלי לרמן.

תוצאות מלאותצרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200