איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  נבחרת הנוער במים פתוחים התכנסה

נבחרת הנוער במים פתוחים התכנסה

תאריך: 03/05/2022
נבחרת הנוער במים פתוחים התכנסה
סגל נבחרת הנוער של ישראל במים פתוחים התכנס אתמול (שני) במכון וינגייט ליום אימונים מרוכז. מדובר במפגש השלישי העונה, והראשון מאז נקבע הסגל רשמית בתחרות הקריטריונים. את האימונים הוביל צוות מאמני הנבחרת בראשות אמיר עופר, יחד עם המאמנים שרון אזובל (הפועל בת ים), פאבל פסין (הפועל כפ"ס בית ברל), וקארן גורנשטיין (בני הרצליה). באימון הערב הצטרפה לסייע גם המאמנת נגה סופר.

היום נפתח באימון בוקר, שרובו אירובי מתון (עם ציוד משתנה וחלקו עם התנגדות) וקצת נגיעות של מרחקים קצרים בקצב תחרות (400 ומעלה). לאחר מכן התקיימה הרצאה של טל סנונית, שחקן כדורמים מצטיין לשעבר, מבכירי הספורטאים בישראל ושחיין מים פתוחים למאסטרס בהווה. טל חלק מחוויותיו לאורך הקריירה ושיתף את השחייניות והשחיינים הצעירים בכלים מנטליים בהם הוא משתמש, כדי להתגבר על קשיים בדרך להשגת המטרות.

אחר הצהריים ערכה הנבחרת אימון בתנאי מים פתוחים - ללא מסלולים ועם מצופים. הדגש היה בעיקר טקטי - ספרינטים קצרים ועבודה על דראפטינג ושחייה בדבוקות בפוזיציות שונות ועם שינויי קצב - כלים אשר ישמשו את השחייניות והשחיינים בתחרויות המטרה הבינלאומיות שנמצאות כבר מעבר לפינה.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200