איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  התחרות לזכרה של קרן טנדלר נערכה ברחובות

התחרות לזכרה של קרן טנדלר נערכה ברחובות

תאריך: 01/05/2022
התחרות לזכרה של קרן טנדלר נערכה ברחובות
(תמונות: דן טנדלר)

בסוף השבוע האחרון נערכה בבריכת וייסגל ברחובות התחרות המסורתית לזכרה של קרן טנלדר, בהשתתפות כ-160 שחייניות ושחיינים מ-20 אגודות שונות. המבוגרים במשתתפים היו ברוך מאירי וזאב שבתאי בני ה-81 מאקוותיקים, כשיעל שטיינברג בת ה-74 עשתה זאת אצל הנשים, כולל זינוק למשחה ה-100 פרפר. לצידם, שחו גם צעירות וצעירים, מגיל 12 ואילך, בשילוב נהדר אשר נותן לתחרות את האופי המיוחד שלה.

קרן, גיבורת ישראל, הייתה שחיינית תושבת רחובות, וגם מחוץ למים שברה מוסכמות, כשהפכה למכונאית המוטסת הראשונה בצה"ל במערך המסוקים הכבדים יסעור. קרן נהרגה באוגוסט 2006 במלחמת לבנון השנייה, והתחרות השנתית לזכרה יוצרת גם מפגש חברתי סביב הבריכה, זאת לאורה של קרן ולפי דרכה - שהמפגש לא פחות חשוב מהשחייה עצמה - כפי שהעידה אמא של קרן בדבריה בטקס.

את הטקס לזכרה של קרן כיבד בנוכחותו ראש עיריית רחובות רחמים מלול, אשר ציין את החשיבות בהנצחה ושיבח את מכבי וייסגל האגודה המארחת. כמו תמיד המשחה החסר של חברותיה של קרן לא הותיר הרבה עיניים יבשות. פרסים הוענקו למנצחי השליחים, מתנת טלי ספורט.

תוצאות מלאות
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200