איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שש מדליות נוספות לנוער בסלובניה

שש מדליות נוספות לנוער בסלובניה

תאריך: 10/04/2022
שש מדליות נוספות לנוער בסלובניה
נבחרת הנוער של ישראל סיימה הערב (ראשון) את השתתפותה בתחרות הרב אומות בסלובניה, כשהיא זוכה ביום התחרויות השני בשש מדליות, מה שמעלה את מאזנה ל-16 בתחרות כולה. מי ששוב רשמה זכייה כפולה בזהב היא דריה גולובטי (הפועל בת ים), אשר ניצחה ב-200 חופשי עם 2:00.69 דקות וב-200 מעורב אישי עם 2:17.33 דקות. שניהם הם גם שיאי תחרות ושיאים אישיים עבור דריה.

עוד זכו במדליות ארד ענבר דנציגר (מכבי קרית אונו, אקדמיה) עם שיא אישי של 26.07 ש' ב-50 גב, יואב רומנו (מכבי שוהם, אקדמיה) ב-400 חופשי עם שיא אישי של 3:57.28 דקות, עומר שורץ (מכבי קרית ביאליק, אקדמיה), שעשתה זאת במשחה המקביל לנשים עם 4:24.91 דקות.

לקינוח, רביעיית השליחות ל-4X100 חופשי זכתה במדליית הכסף עם 3:51.78 דקות. הרביעייה כללה את שרון שטיימן (הפועל פליפר חדרה, אקדמיה) עם 59.06 ש', דריה גולובטי עם 55.56 ש', תום מיניס (מכבי ראשל"צ) עם 58.10 ש' ויובל סגל עם 59.06 ש'. את הנבחרת הובילו המאמנים כרמל לויתן (אקדמיה), אייל עילם (מכבי שוהם) ודוד גמבורג (הפועל דולפין נתניה).



שאר תוצאות הישראליות והישראלים (נזכיר כי בתחרות הרב אומות רק משתתף אחד מכל מדינה נספר בדירוג):

1,500 חופשי
יואב רומנו (מכבי שוהם, אקדמיה) - 15:52.22 ד', מקום 4 (שיא אישי)
מאור גורלניק (הפועל בת ים, אקדמיה) - 16:04.30 ד'

100 חזה
קרן אייזברוך (מכבי ראשל"צ) - 1:14.95 ד', מקום 14
דניאל יוסיפוב (הפועל אולימפ נתניה, אקדמיה) - 1:03.91 ד', מקום 5

200 חופשי
שרון שטיימן (הפועל פליפר חדרה, אקדמיה) - 2:08.61 ד'
יובל סגל (הפועל בת ים) - 2:09.19 ד'
דניאל אייכל (מכבי קרית ביאליק, אקדמיה) - 1:55.36 ד', מקום 12
דניאל קריצ'בסקי (הפועל עירוני הוד"ש) - 1:56.11 ד'

50 גב
מרסי אן נג'ירה (בני הרצליה) - 30.45 ש', מקום 7
תום מיניס (מכבי ראשל"צ) - 31.39 ש'
יהב חלג (מכבי קרית אונו, אקדמיה) - 27.56 ש'

800 חופשי
עומר שורץ (מכבי קרית ביאליק, אקדמיה) - 9:12.26 ד', מקום 4

400 חופשי
מאור גורלניק (הפועל בת ים, אקדמיה) - 4:01.02 ד'

100 פרפר
דניאל קריצ'בסקי (הפועל עירוני הוד"ש) - 55.18 ש', מקום 6
ענבר דנציגר (מכבי קרית אונו, אקדמיה) - 55.92 ש'
שרון שטיימן (הפועל פליפר חדרה, אקדמיה) - 1:03.6, מקום 6

200 מ.א
דניאל אייכל (מכבי קרית ביאליק, אקדמיה) - 2:09.43 ד', מקום 11
יהב חלג (מכבי קרית אונו, אקדמיה) - 2:10.14

50 חזה
דניאל יוסיפוב (הפועל אולימפ נתניה, אקדמיה) - 29.42 ש', מקום 7
קרן אייזברוך (מכבי ראשל"צ) - 33.68 ש', מקום 9
מרסי אן נג'ירה (בני הרצליה) - 34.00

שליחים 4X100 חופשי
בנים א' - דניאל קריצ'בסקי (52.16), מרטין קרטאבי (51.40), דניאל יוסיפוב (52.20), דניאל אייכל (51.72) - 3:27.48, מקום 6
בנים ב' - ענבר דנציגר (52.75), יואב רומנו (52.61), יהב חלג (53.90) ומאור גורלניק (53.28) - 3:32.54 ד'

תוצאות מלאות

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200