איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ארד לגולדין, הקדטים מקום 6 כללי בקפריסין

ארד לגולדין, הקדטים מקום 6 כללי בקפריסין

תאריך: 10/04/2022
ארד לגולדין, הקדטים מקום 6 כללי בקפריסין
נבחרת הקדטיות והקדטים של ישראל סיימה הערב (ראשון) את חלקה בתחרות הרב אומות בלימסול, קפריסין. ביום השני של התחרות הוסיפה ישראל למאזנה מדליה אחת, בה זכה אוקאן גולדין ממכבי נהריה, אשר קבע 58.71 ב-100 גב וקטף את הארד. בסך הכל זכתה הנבחרת בארבע מדליות בשני ימי התחרות.

בניקוד הקבוצתי הכללי סיימה ישראל במקום השישי (שישית גם בדירוג הבנים ושמינית בדירוג הבנות), כאשר פולין ניצחה בדירוג הכללי ואצל הבנים ויוון אצל הבנות. את הנבחרת, בגילאי 16-15 לבנים ו-15-14 לבנות, הובילו בתחרות המאמנים ולדי רדובסקי (הפועל מ.א משגב), אביה נפתלי (הפועל עמק חפר) ושיר מלכינסון (מכבי פ.מ רעות). נציין גם את מאמן הקדטים הראשי יהונתן קופלב (מכבי חיפה) ואת המאמנת ימית ליבסטר (הפועל ירושלים), אשר הכינו את השחייניות והשחיינים לתחרות, אך לא טסו עם הנבחרת בשל קורונה. 

שאר תוצאות הישראליות והישראלים (נזכיר כי בתחרות הרב אומות רק משתתף אחד מכל מדינה נספר בדירוג):

800 חופשי
נועה ברדרן (בני הרצליה) - 9:30.47 ד', מקום 6
גילי ולטמן (בני הרצליה) - 9:48.86

200 חזה
דניאל סובטוב (מכבי ראשל"צ) - 2:28.93 ד'
יואב רותם (מכבי ראשל"צ) - פסל
נוי גוטליב (הפועל כפ"ס בית ברל) - 2:46.25, מקום 9
צוף גרטופסקי (מכבי חיפה) - 2:57.05

100 גב
אוקאן גולדין (מכבי נהריה) - 58.71 ש', מקום 3
טום קיצ'ב (הפועל בת ים, אקדמיה) - 1:03.77 ד'
מיטל פליקשטיין (הפועל מ.א משגב) - 1:06.97 ד', מקום 9
מיקה קרמן (מכבי חיפה) - 1:11.18 ד'

1,500 חופשי
עדן פלורס פרטין (הפועל עמק יזרעאל) - 16:36.28 ד', מקום 6
דניאל רבינוביץ' (הפועל בת ים) - 16:55.10 ד'

200 חופשי
שאין גולנד (הפועל מ.א משגב) - 2:06.90 ד', מקום 4
נועה ברדרן (בני הרצליה) - 2:16.37
דניאל רבינוביץ' (הפועל בת ים) - 1:57.84 ד', מקום 6
נתי פושקה (הפועל בת ים) - 1:56.49 ד'

200 פרפר
צוף גרטופסקי (מכבי חיפה) - 2:39.02 ד', מקום 10
דניאל דרבצוב (הפועל עירוני הוד"ש, אקדמיה) - 2:07.04 ד', מקום 4
עדן פלורס פרטין (הפועל עמק יזרעאל) - 2:10.09 ד'

200 מעורב אישי
אלמה גלסמן (הפועל מ.א משגב) - 2:25.31 ד', מקום 4
גילי ולטמן (בני הרצליה) - 2:32.14 ד'
יואב רותם (מכבי ראשל"צ) - 2:14.02 ד', מקום 9
דניאל סובטוב (מכבי ראשל"צ) - 2:22.99 ד'

שליחים 4X100 חופשי
נשים - שאין גולנד, אלמה גלסמן, מיקה קרמן ומיטל פליקשטיין - 4:05.30 ד', מקום 7
גברים - דניאל דרבצוב, דניאל רבינוביץ', אוקאן גולדין ונתי פושקה 3:36.67 ד', מקום 7

אתר התחרות

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200