איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  כרמל לויתן מונה לנבחרת הנוער, יהונתן קופלב לקדטים

כרמל לויתן מונה לנבחרת הנוער, יהונתן קופלב לקדטים

תאריך: 02/01/2022
כרמל לויתן מונה לנבחרת הנוער, יהונתן קופלב לקדטים
מאמנים חדשים לנבחרות הצעירות בשחייה לעונת התחרויות הקרובה ב-2022. בתום תהליך מקצועי שנערך באיגוד השחייה, כרמל לויתן מונה למאמן נבחרת הנוער (עד גיל 18 לנערים ועד גיל 17 לנערות) ויהונתן קופלב מונה למאמן נבחרת הקדטים (עד גיל 16 בנים ועד גיל 15 בנות). 

המינויים נעשו באמצעות קול קורא, בו הגישו המאמנים/ות את מועמדותם, ולאחר מכן ועדת איתור ראיינה את המועמדים המובילים וביצעה את הבחירה הסופית. הוועדה הורכבה מיו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה, המנהל הספורטיבי אהוד סגל ויו"ר ועדה מקצועית ופיתוח אסף מימון. 

כרמל לויתן הוא מאמן מרכז המצוינות לנוער של איגוד השחייה במכון וינגייט, ועוד קודם שימש במשך שנים כמאמן הראשי של מכבי פ.מ רעות. לאחר הבחירה אמר: "אני שמח מאד על המינוי. בעבודתי ברעות אימנתי שחייניות ושחיינים רבים שהגיעו לסגל נבחרת הנוער במשך השנים. כמאמן מרכז המצוינות לנוער, בה שוחים מועמדים רבים לסגל נבחרת הנוער, אני חושב שאוכל לתרום כמאמן הסגל, כאשר במקביל אעשה את המיטב כדי לתת לכלל השחייניות והשחיינים בסגל הזדמנות טובה להתפתח כשחיינים. אעשה את המקסימום כדי שהנבחרת תצליח, ובמקביל שהשחיינים יצליחו לצבור נסייון חשוב, שיעזור להם להשתלב בגזרת הבוגרים בשנים הקרובות".

יהונתן קופלב היה עד השנה שעברה שחיין נבחרת ישראל, וכשחיין פעיל הוכתר בין היתר לאלוף אירופה, פיינליסט אליפות העולם ועודנו מחזיק בשיא ישראלי. כיום הוא מאמן באגודת מכבי חיפה. לאחר הבחירה אמר: "אני שמח מאוד על ההחלטה למנות אותי למאמן נבחרת הקדטים. נבחרת הקדטים היא השער של השחייניות והשחיינים הצעירים לעולם השחייה המקצועי, ומוטלת עליי כרגע המשימה להצעיד אותם בדרך הנכונה והראויה ביותר לייצוג מדינת ישראל. אני מודה לאיגוד השחייה על האמונה והבחירה בי להוביל את הנבחרת הזו השנה".

המנהל הספורטיבי אהוד סגל מסר: "פיתוח שחייניות ושחיינים צעירים בגיל קדטים ונוער הוא אחד המפתחות להמשך התקדמותה של השחייה הישראלית, ואני סמוך ובטוח שכרמל ויהונתן יהיו חלק משמעותי בקידום מטרה זו. אני רוצה להודות באופן אישי למאמנים הראשיים של הנבחרות בשנה שעבר פקה נוטינן ועידו אפל, שעשו עבודה נהדרת והציבו סטנדרטים גבוהים לנבחרות הבאות. כמו כן, תודה לכל מי שהגישו את מועמדותם לתפקיד, שמחתי לראות רשימה ארוכה של מאמנות ומאמנים, וכולי תקווה שרשימה זו רק תגדל בשנים הקרובות".
 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200