איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  רשת VERT תיתן חסות לסבב העולמי באילת, ומי עומד להשתתף?

רשת VERT תיתן חסות לסבב העולמי באילת, ומי עומד להשתתף?

תאריך: 22/11/2021
רשת VERT תיתן חסות לסבב העולמי באילת, ומי עומד להשתתף?
איגוד השחייה ורשת המלונות VERT שמחים לבשר על שיתוף פעולה ראשון ביניהם, בו הרשת תתן חסות לתחרות הסבב העולמי בשחייה במים פתוחים שתיערך בחודש הבא באילת. במסגרת שיתוף הפעולה, עשרות השחייניות והשחיינים שיגיעו מחו"ל, כמו גם צוותי האימון והנבחרות, וכן נבחרת ישראל, ישהו במלון VERT באילת וייהנו מאירוח ברמה הגבוהה ביותר, כיאה לתחרות בינלאומית מסוג זו.

בסוף השבוע נסגרה ההרשמה הראשונית למתחרים מחו"ל, ונראה כי התחרות עתידה להיות מהאיכותיות שהיו כאן אי פעם בענף. שלושה מחמשת השחיינים הבכירים מהמשחקים האולימפיים בטוקיו ושתיים מארבע השחייניות הבכירות נרשמו לתחרות, בהם גם האלופה האולימפית הברזילאית וחמש פעמים אלופת עולם אנה קוניה וסגן האלוף האולימפי, אלוף העולם ואלוף אירופה המכהן קרישטוף ראזובסקי ההונגרי. מהזווית הישראלית, תהיה זו תחרות גדולה ראשונה אחרי טוקיו של מתן רודיטי, שרשם ביפן את הישג השיא של השחייה הישראלית עם המקום הרביעי, כמו גם של אלופת העולם לשעבר ואלופת ישראל בהווה אווה פביאן.


(מלון VERT באילת, צילום: אסף פינצוק)

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה: "אנחנו נרגשים מאוד לקראת אירוח התחרות היוקרתית ושמחים עוד יותר על שיתוף הפעולה עם רשת המלונות VERT בפעם הראשונה. מדובר באירוע מורכב, הדורש מענה איכותי ויעיל, במיוחד בימים אלו של מגבלות הקורונה על אירועים בינלאומיים, ומצאנו ברשת VERT שותפה מלאה לכך, אשר תסייע לנו לארח את המשלחות ברמה גבוהה במיוחד. אני סמוך ובטוח כי מדובר בשיתוף פעולה ראשון בינינו ועוד רבים נכונו לנו בהמשך"

אסף בן דב, סמנכ"ל שיווק מלונות Vert: "אנחנו גאים בחיבור עם איגוד השחייה, שבא לידי ביטוי באירוע יוקרתי זה, ואשר אך טיבעי הוא למותג המלונות שלנו, Vert אשר בראש ובראשונה מכוון wellness".

 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200