איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  תוצאות לייב מאליפות הרצליה לכבודו של אלון רונן

תוצאות לייב מאליפות הרצליה לכבודו של אלון רונן

תאריך: 14/10/2021
תוצאות לייב מאליפות הרצליה לכבודו של אלון רונן
בשישי ובשבת נערכת בבריכת אפולוניה של בני הרצליה (25 מטר) אליפות הרצליה לכבודו של אלון רונן. לאחר הפסקה של שנה בעקבות הקורונה, זו הפעם השישית שהתחרות נערכת במתכונת הזו - לצעירים, נוער ובוגרים, עם קרוב ל-1,000 משתתפות ומשתתפים מכ-30 אגודות שונות. השנה בעקבות המגבלות הוחלט לפצל את התחרות, כך שביום שישי שתי הצגות נפרדות לגילאים הצעירים, בשבת בבוקר לנוער ובערב לבוגרים. טקס הפתיחה ייערך בשבת לפני תחילת הצגת הבוקר.

התחרות כולה נערכת בשיטת גמר ישיר, פרט למשחי ה-50 לנוער ולבוגרים, אשר נערכים בשיטת מוקדמות וגמר. בין שיאי התחרות, המשחה ל-200 פרפר לנוער אשר מהווה משחה הנצחה מיוחד לאלון ז"ל, שכן היה המשחה החזק שלו, וכן משחי השליחים המרתקים בין האגודות. נזכיר כי בשל המגבלות, לא תותר כניסת קהל או מלווים לבריכה.

בין המשתתפים ניתן למצוא גם את השחיינים האולימפיים מתן רודיטי ודניס לוקטב, וכן שחייניות ושחיינים בולטים נוספים, כמו כריס פיצ'וגין, איתן בן שטרית, דריה גולובטי, מרקוס שלזינגר, מרטין קרטאבי, דוד גרצ'יק, אדם מראענה, שרון שטיימן, בקי פוזדנר, אופיר רכאח ועוד.

התחרות מנציחה את זכרו של אלון ז"ל, שחיינה המצטיין של בני הרצליה, אשר באוגוסט 2012 נהרג והוא בן 15 בלבד במגרש הכדורסל בבית הספר "אביב" בתל אביב לאחר שאחד הסלים קרס עליו. זו הייתה טרגדיה שהותירה בהלם את משפחת השחייה הישראלית, שכוללת גם את שני אחיו של אלון, תומר ודניאל, שניהם היו שחיינים מצטיינים גם כן.

תוצאות ישירות בעמוד התחרות

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200