איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ישראל תארח את הסבב העולמי במים פתוחים

ישראל תארח את הסבב העולמי במים פתוחים

תאריך: 04/10/2021
ישראל תארח את הסבב העולמי במים פתוחים
(צילום: יניב כהן)

ישראל תארח את תחרות הסבב העולמי בשחייה במים פתוחים, שתיערך בעיר אילת. איגוד השחייה קיבל את האישור הרשמי מהאיגוד העולמי FINA והתחרות, שתיערך ב-12-10 בדצמבר, צפויה למשוך כמה מטובי השחייניות והשחיינים בעולם, בהם גם מדליסטים אולימפיים ועולמיים.

מועד התחרות אטרקטיבי במיוחד, שכן היא מהווה את תחרות ההכנה האחרונה לאליפות העולם באבו דאבי, ומכאן הכוונה של רבות מהנבחרות המובילות בענף להגיע במוכנות גבוהה לאילת. גם נבחרת ישראל תיקח חלק בתחרות, כולל השחיין האולימפי בעל הישג השיא של מקום רביעי בטוקיו, מתן רודיטי, וכן אלופת ישראל ואלופת העולם לשעבר אווה פביאן. התחרות תכלול את המשחה למרחק האולימפי של 10 ק"מ, כמו גם את המשחה ל-5 ק"מ וכן משחה שליחים מיקס.

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה מסר: "אחרי שנים רבות שאנחנו מארחים את הסבב האירופי, אנו שמחים על ההזדמנות לארח כאן תחרות סבב עולמי ומודים ל-FINA על כך. גם בעיני העולם ישראל היא יעד אטרקטיבי לשחייה במים פתוחים והשחיינים יעידו כי אתר התחרות באילת הוא מהמשובחים שיש. אני בטוח שתהיה תחרות מרתקת וברמה גבוהה שרק תסייע למגמת התעצמות השחייה במים הפתוחים בארץ". 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200