איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  בסופ"ש: התחרות ע"ש גל רודובסקי ברעות

בסופ"ש: התחרות ע"ש גל רודובסקי ברעות

תאריך: 29/09/2021
בסופ"ש: התחרות ע"ש גל רודובסקי ברעות
עונת תחרויות השחייה בישראל תיפתח בסוף השבוע הקרוב עם התחרות ע"ש גל רודובסקי הנערכת בפארק המים רעות בארגונה של אגודת מכבי פ.מ רעות. ההרשמות וההצבות המלאות לתחרות זמינות עבורכם כעת בעמוד התחרות כאן באתר. גם השנה התחרות תחולק ליומיים כאשר ביום שישי יתחרו הנוער והבוגרים ובשבת תחרויות הצעירים (בשלוש הצגות נפרדות לפי קבוצות גיל). 

התחרות השנתית נערכת מאז 1998 ונועדה להנציח את שמו ודרכו של גל, לוחם השייטת שנפל בפעילות קרבית בלבנון ביחד עם 12 לוחמים נוספים ב־ג' אלול תשנ"ז 5/9/97. מילדותו ועד גיוסו לצה"ל היה גל שחיין מצטיין בקבוצות בני הרצליה וקרית אונו. התחרות לזכרו בנויה בסגנון המבליט ומנציח את דרכו של גל בשחייה, שהתבטאה בנחישות ובעקשנות להמשיך הלאה או אם להשתמש במטבע הלשון שלו - "לא פורש".

שבועיים בדיוק לאחר מכן, תיערך התחרות השנייה של העונה - אליפות הרצליה ע"ש אלון רונן, הנערכת זו השנה השביעית ברציפות בבריכת אפולוניה בארגונה של אגודת בני הרצליה. התחרות תחולק לארבע הצגות, כאשר בשישי שתי הצגות לגילאים הצעירים ובשבת שתי הצגות לגילאי הנוער והבוגרים. שימו לב כי לא תתאפשר כניסת מלוות/ים או הורים לבריכה. את תקנון התחרות ניתן למצוא בעמוד התחרות כאן באתר.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200