איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה

אהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה

תאריך: 20/09/2021
אהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה
מאמן השחייה אהוד סגל מונה למנהל הספורטיבי של איגוד השחייה לאחר שמינויו אושר בהנהלת האיגוד והוא ייכנס באופן מיידי לתפקיד. סגל שימש בשלוש השנים האחרונות כמאמן מרכז המצוינות של איגוד השחייה במכון וינגייט וכעוזר מאמן נבחרת ישראל, וברזומה שלו שני משחקים אולימפיים כמאמן, בריו 2016 ובטוקיו 2020.

עוד לפני כן היה סגל שחיין נבחרת ישראל אשר ייצג את הנבחרת בשתי אליפויות עולם ובשלוש אליפויות אירופה והיה אלוף ישראל ושותף לשיאי ישראל במשחי שליחים. במסגרת תפקידו החדש הוא יהיה אחראי בין היתר על גיבוש התכניות המקצועיות והוצאתן לפועל, על פרויקטי הנבחרות הצעירות באיגוד, על מרכז המצוינות במכון וינגייט, על ליווי אגודות ועל קביעת הקריטריונים המקצועיים למשימות השונות. כמו כן, ימשיך לאמן גם בנבחרת ישראל במשימות הבינלאומיות השונות. 
 
(אהוד סגל עם צוות מאמני מרכז המצוינות)

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה מסר: "אני שמח מאוד על מינויו של אהוד לתפקיד החדש. אהוד הוא אחד הברגים המשמעותיים בהצלחתה של השחייה הישראלית בשנים האחרונות ואני סמוך ובטוח שיהיה בורג משמעותי אף יותר בתפקיד המנהל הספורטיבי. הוא איש מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שיש ואני מאמין ששיתוף הפעולה בינו לבין כלל המאמנים בארץ, כמו גם עם יועץ העל דייויד מארש, יוליד הצלחות רבות לשחייה הישראלית". 

אהוד סגל מסר לאחר המינוי: "זהו כבוד גדול בשבילי להיכנס לתפקיד המנהל הספורטיבי של איגוד השחייה. כמי שנמצא בתוך המערכת כבר כמה שנים, אני מרגיש שאני מבין מהם הפערים שהתפקיד הזה יכול למלא. כבר כמה שנים שאני נותן את כל כולי למען השחייה הישראלית כמאמן, וכעת אמשיך לעשות זאת גם בראייה ארוכת טווח יותר, כשאנסה להטמיע את הפילוסופיה המקצועית שיישמנו בנבחרת הבוגרת גם בנבחרות הצעירות ומשם לאגודות. תודה גדולה להנהלת האיגוד בראשות מיקי חליקה על האמון בי ואני מאמין שיחד נגיע להישגים".

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200