איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  סדנאות טכניקה סגל אתנה טופז לעונת 21/22

סדנאות טכניקה סגל אתנה טופז לעונת 21/22

תאריך: 13/09/2021
סדנאות טכניקה סגל אתנה טופז לעונת 21/22
שיתוף הפעולה הפורה עם אתנה, הפרויקט הלאומי לקידום ספורט הנשים בישראל, נמשך, וגם השנה ייערכו סדנאות הטכניקה של סגל אתנה טופז, כאשר המפגש הראשון ייערך כבר השבוע. השנה יקחו חלק בפרוייקט שחייניות בשנתונים 2007-08, אשר יוזמנו לשתי סדנאות במהלך השנה.

כל סדנה תחולק השנה לחמישה ימים, ובכל יום יעסוק בסגנון אחר, כולל יום נפרד למעורב אישי. מי שיעביר את הסדנאות גם השנה הוא ד"ר ליאוניד קאופמן, כאשר השחייניות יצולמו בצילום תת מימי ויחד עם המאמנות והמאמנים שלהן הצילומים ינתחו לשיפור הטכניקה. בנוסף, ייערך אימון טכניקה ייעודי במים להשלמת התמונה. 

לא פחות מאשר שיפור הטכניקה של השחייניות, המטרה היא גם עבודה משותפת ופורה יחד עם המאמנות והמאמנים של אותן שחייניות, אשר יוכלו גם הם להפיק את המירב וללמוד הן מהעבודה המשותפת יחד עם השחייניות שלהם, וגם באימון המשותף עם כלל השחייניות. מי שמוביל את הפרויקט באיגוד השחייה הוא נצר שומר שלהם, מנהל הפיתוח של האיגוד ומתאם אתנה.

ההזמנה המלאה ורשימת המשתתפות

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200