איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  משחה "שבט אחים" - תחרות משותפת מיוחדת נערכה בר"ג

משחה "שבט אחים" - תחרות משותפת מיוחדת נערכה בר"ג

תאריך: 16/07/2021
משחה "שבט אחים" - תחרות משותפת מיוחדת נערכה בר"ג
(צילום: דוד ויגדר)

ביום רביעי האחרון התקיימה בבריכת ספיבק ברמת גן תחרות מיוחדת במינה, משחה "שבט אחים", תחרות משותפת לשחייני  מועדון איל"ן רמת גן מהתאחדות הספורט לנכים, לצד אגודות איגוד השחייה הפועל רמת גן, מכבי אוסו גבעתיים ומכבי תל אביב. בתחרות השתתפו למעלה מ-120 שחייניות ושחיינים.

בכל משחה התמודדו השחייניות והשחיינים הפראלימפיים מדרגות הנכות השונות, לצד השחיינים שאינם נכים, במשחים מרתקים ומותחים. בתום התחרות, התקיים גם משחה שליחים משותף לכל השחיינים, בערבוב בין כל ארבע האגודות אלו לצד אלו.

מאמן הפועל רמת גן, גני סטבינסקי מסר: "בריכת ספיבק היא הבית של אגודת השחייה שלנו וגם של איל"ן רמת גן, כך שהשחיינים שלנו רגילים לפגוש מידי יום את השחיינים הפראלימפיים המתאמנים כאן יחד איתנו. לכן, תחרות כזו נראתה להם טבעית לחלוטין. האירוע היה מעניין וניכר היה לראות את ההתרגשות וההתלהבות בקרב כלל השחיינים. אנו מקווים שנוכל לקיים אירוע שכזה באופן קבוע מידי שנה, ואף להרחיב את מספר האגודות המשתתפות בו. אני מודה למרכז הפועל שנתנו את חסותם לאירוע ולעזרה המקצועית שקיבלנו מאיגוד השחייה".
 
(צילום: אריאל וייס)

(צילום: אריאל וייס)
(צילום: דוד ויגדר)

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200