איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הרשמות לאליפות ישראל arena והטריילז

הרשמות לאליפות ישראל arena והטריילז

תאריך: 07/06/2021
הרשמות לאליפות ישראל arena והטריילז
ביום שישי זה מתחיל. אליפות ישראל arena בשחייה לבוגרים והטריילז, תחרות הקריטריון למשחקים האולימפיים, אשר תיערך בבריכה הלאומית במכון וינגייט ותימשך עד 14.6. היום (שני) אנו מפרסמים את ההרשמות לתחרות ותוכלו כבר עכשיו לעיין בהם בעמוד התחרות כאן באתר ולבדוק מי שוחה בכל משחה.

כמו כן, נזכיר כי הכניסה לקהל חופשית לכל הצגות התחרות, כאשר הצופים ישבו ביציע הצפוני, מתחת ללוח התוצאות האלקטרוני. אנחנו מזמינים את כל מי שיכול, להגיע ולעודד את השחייניות והשחיינים בדרך אל התואר הלאומי החשוב מכולם וכמובן אל הקריטריונים האולימפיים. טקס הפתיחה הרשי ייערך ביום שבת ב-17:30 ובו ניפרד גם מכמה שחייניות ושחיינים אשר ייצגו את ישראל על הבמות הגדולות ופרשו בתקופה האחרונה מהענף.

התחרות כולה תועבר בשידור חי, כאשר הצגות גמרי א' בימים שישי וראשון ישודרו בערוצי ספורט 5 בטלוויזיה. כל שאר התחרות - כל הצגות המוקדמות, הצגות גמרי ב' ו-ג' ושתי ההצגות הנותרות של גמרי א', יועברו ברשת, דרך עמוד הפייסבוק של איגוד השחייה, וכאן באתר.


 

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200