איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  תחרות ההעפלה לטוקיו בשחייה אמנותית הוזזה

תחרות ההעפלה לטוקיו בשחייה אמנותית הוזזה

תאריך: 23/04/2021
תחרות ההעפלה לטוקיו בשחייה אמנותית הוזזה
אחרי כמה שבועות של חוסר ודאות בעולם השחייה האמנותית, הודיעה היום (שישי) FINA, התאחדות השחייה העולמית, על דחיית תחרות הקווליפיקציה האולימפית ל-13-10 ביוני והזזתה מטוקיו לברצלונה. בתחרות זו ישתתף גם הדואט של נבחרת ישראל, הכולל את עדן בלכר ושלי בובריצקי.

המועד המקורי של התתרות היה אמור להיות עוד בתחילת חודש מרץ, תחילה דחו המארגנים את התחרות בחודשיים לתחילת מאי וכעת הודיעו על דחייה נוספת, כמו גם על הזזת המיקום בשל קשיים בעריכת התחרות במתקן האולימפי בטוקיו בשלב זה. כזכור, גם תחרות ההעפלה האולימפית במים פתוחים אשר הייתה אמורה להיערך ביפן, הוזזה לפורטוגל.

הדואט של נבחרת ישראל, המודרך על ידי סבטלנה בלכר ואנה טרס קמפה, חזר לא מכבר מתחרות הסבב העולמי בבודפשט עם שתי מדליות ארד וציוני שיא בשני תרגילי הדואט בהם מתחרים במשחקים האולימפיים. מטרת הנבחרת היא להמשיך במומנטום החיובי ולהשיג בתחרות בברצלונה את אחד משבעת הכרטיסים שנותרו למשחקים האולימפיים בטוקיו. עוד לפני כן, תשתתף הנבחרת כולה גם באליפות אירופה בבודפשט, שתחל ב-10 במאי.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200