איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הקהל חוזר לבריכה לתחרות הקריטרונים לקומן

הקהל חוזר לבריכה לתחרות הקריטרונים לקומן

תאריך: 22/04/2021
הקהל חוזר לבריכה לתחרות הקריטרונים לקומן
(צילום: גלעד קוולרצי׳ק)

לאחר לא מעט מאמצים וגיבוש מתווה שישמור על בריאות השחייניות, השחיינים ושאר באי הבריכה, אנו שמחים לבשר על חזרת הקהל ליציעי הבריכה הלאומית במכון וינגייט. התחרות הראשונה בה המתווה ייצא לדרך היא התחרות לקביעת קריטריונים לנבחרת קומן, אשר תיערך ב-8-7 במאי, כאשר לאחר מכן כניסת הקהל תתאפשר גם באליפויות ישראל ובטריילז (בשלב זה לא תתאפשר כניסת קהל בתחרויות הליגה).

הכניסה תתאפשר למשפחה וחברים, אשר יישבו ביציע הצפוני בלבד (מתחת ללוח האלקטרוני) כאשר רכישת הכרטיסים, בעלות של 10 ש״ח להצגה, תתבצע ישירות דרך האגודות. ישנה הגבלה של 100 צופים בשלב זה לכל הצגה, כאשר על כולם כמובן לעמוד בתנאי התו הירוק (מחוסנים, מחלימים או בעלי בדיקה שלילית בתוקף של 48 שעות). נזכיר כי גם במהלך השהות ביציע ישנה חובה על עטיית מסיכות פה ואף ושמירה על ריחוק. נבהיר כי ישנה כניסה נפרדת לצופים ולשחיינים וכי חל איסור על מעבר בין היציעים בכל שלב.

בחזרה לתחרות עצמה, כשמה כן היא התחרות מיועדת בראש ובראשונה לשחייניות ושחייני גיל קומן - 14-13 בנות ו-16-15 בנים - אשר שואפים לקבוע את הקריטריונים לכניסה לנבחרת הקומן. התחרות תתקיים בשיטת גמר ישיר ותתפרס על פני ארבע הצגות. כל ההצגות יועברו בשידור חי דרך עמוד הפייסבוק של איגוד השחייה וכאן באתר.

לעמוד התחרות והמתווה המלא באתר
לאיזור הקריטריונים באתר

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200