איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מתחילים: גביע האיגוד בשחייה נפתח

מתחילים: גביע האיגוד בשחייה נפתח

תאריך: 28/03/2021
מתחילים: גביע האיגוד בשחייה נפתח
חול המועד פסח יזמן הפעם גם רגע שיא של העונה בשחייה הישראלית כאשר גביע האיגוד ייערך בבריכה הלאומית במכון וינגייט מיום שני עד חמישי. מדובר בתחרות הקריטריון האחרונה לאליפות אירופה, ואחריה תינעל הנבחרת שתצא לבודפשט במאי. כמו כן, מדובר בתחרות הקריטריון לאליפות אירופה לנוער, כמו גם לאוניברסיאדה, שניהם ייערכו הקיץ גם כן.

מרבית שחייניות ושחייני נבחרת ישראל, אשר קבעו הבטיחו את מקומם באליפות אירופה, לא משתתפים בתחרות ונמצאים בימים אלו במחנה אימונים בטנריף, אולם רבים אחרים משתתפים ויבטיחו תחרות איכותית במיוחד. בין אלו שיחפשו את הקריטריון לבוגרים ניתן למצוא את אלוף אירופה לשעבר יהונתן קופלב (מכבי חיפה), אשר מחפש קריטריון לאליפות אירופה שישית ברציפות בקריירה, כמו גם את מרקוס שלזינגר, דוד גמבורג, תומר גולדפדן (הפועל דולפין נתניה), בקי פוזדנר (הפועל בת ים), מאי לווי (מכבי כפר המכביה) שרון שטיימן (הפועל פליפר חדרה), בר סולובייצ'יק (מכבי קרית ביאליק) ואחרים.


התחרות תיפתח ביום שני ב-17:00 עם הגמרים הישירים למשחים הארוכים יותר - 1,500 חופשי ו-400 מעורב אישי. מלבד הקריטריונים בהם נתמקד לכל אורך התחרות, ביום הראשון ינסו ב-1,500 חופשי אווה פביאן (הפועל בית שמש) ומתן רודיטי (בני הרצליה) להשלים גם את זמן האשרור שלהם לתחרות הקווליפיקציה האולימפית במים פתוחים שעומד על 17:22.24 דקות אצל הנשים ו-15:46.58 דקות אצל הגברים.

מיום שלישי עד חמישי תיערך התחרות בשיטת מוקדמות וגמר, כאשר משחי המוקדמות ייערכו בכל בוקר מ-10:00, ואילו הגמרים בכל ערב מ-17:00. התחרות נערכת בהתאם לכל הנחיות משרד הבריאות, כאשר לא תותר כניסת קהל לבריכה. שידור חי בעמוד הפייסבוק ובאתר איגוד השחייה.

לעמוד התחרות

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200