איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  "ההשתתפות בארבעה משחי שליחים יצרה תחרות גדולה"

"ההשתתפות בארבעה משחי שליחים יצרה תחרות גדולה"

תאריך: 20/05/2024
"ההשתתפות בארבעה משחי שליחים יצרה תחרות גדולה"
אמש התקיימה פגישה מקוונת בהשתתפות השחיינים והשחייניות המועמדים להשתתף במשחקים האולימפיים, יחד עם בכירי איגוד השחייה וצוות האימון של נבחרת ישראל. בפגישה השתתפו מ"מ יו"ר האיגוד עדי ביכמן, המנכ"ל מיקי גפן, יועץ העל דייב מארש, מאמן המשימה טום ראשטון, המומחה המדעי ראסל מארק ומנהל המשימה אייל עילם.

הפגישה התקיימה באופן מקוון מכיוון שרוב שחייני הנבחרת לא נמצאים כרגע בארץ, רובם שחייני המכללות השוהים עדיין בארה"ב. עד סוף החודש אמורים להגיע השחיינים והשחייניות לישראל ולהשתתף בתחרות הטריילז, שתתקיים בין ה-5 ל-8 ביוני במכון וינגייט, ומהווה קריטריון למשחקים האולימפיים בפריז ביולי ולאליפות אירופה לנוער.

עד כה קבעו 6 שחיינים ושחייניות את הקריטריון לפריז, ותחרות הטריילז צפויה להיות מאוד מעניינת, עם מטרה של שחיינים ושחייניות נוספים לקבוע קריטריון למשחים האישיים ותחרות על המקומות בקבוצות השליחים. אליפות אירופה לבוגרים תהיה ההזדמנות האחרונה לקבוע קריטריונים, והמשלחת לתחרות זו תהיה השנייה בגודלה בהיסטוריה של ישראל.

בשיחה הוצג הצוות המקצועי שנבחר להוביל את המשלחת, הוצגה התוכנית המקצועית עד המשחקים האולימפיים ותוכנית האימונים בתקופה הקרובה.

עדי ביכמן: "שוחחנו עם השחיינים והשחייניות על המטרות שלנו בפריז ועל החשיבות להגיע כנבחרת מאוחדת, בעיקר לאחר אירועי ה-7 באוקטובר. העובדה שנשתתף בארבעה משחי שליחים בפריז, יצרה תחרות גדולה, כך שיש לנו עומק איכותי של שחיינים ושחייניות וכל מאית יכולה לקבוע אם שחיין ימצא את עצמו באולימפיאדה או לא. זו זכות גדולה לשחות במשחקים האולימפיים ולייצג את המדינה, את איגוד השחייה ואת האגודות שהן שותפות משמעותיות להצלחת זו. אנחנו מצפים להיות משלחת גדולה ואיכותית של ענפי המים, יחד עם השחייה האומנותית והמים הפתוחים שמובילים גם בהישגיהם".
 

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200