איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ההפתעה המרגשת של שחייני ושחייניות נבחרת ישראל בסן אנטוניו

ההפתעה המרגשת של שחייני ושחייניות נבחרת ישראל בסן אנטוניו

תאריך: 11/04/2024
ההפתעה המרגשת של שחייני ושחייניות נבחרת ישראל בסן אנטוניו
אירוע מרגש ומיוחד נערך לפנות בוקר בסן אנטוניו, ארה"ב, שם שוהים כעת שחיינים ושחייניות מנבחרת ישראל, שסיימו מחנה גובה ומתכוננים לתחרות בסוף השבוע.

סטפני ברנס, שחיינית עבר אמריקנית המנהלת קבוצת שחייה בסן אנטוניו, שעבדה ואימנה לצדו של יועץ העל של איגוד השחייה דייב מארש, הפתיעה את הישראלים בערב הוקרה מרגש.

ברנס, יחד עם קבוצת תומכי ישראל שאף לא אחד מהם הוא ישראלי או יהודי, קיבלו באהבה גדולה את המשלחת מישראל והעניקו לה הרגשה נפלאה של בית חם עם ארוחה לתפארת.

המשלחת הישראלית כללה 15 שחיינים ושחייניות, את מאמן הנבחרת אייל עילם ויועץ העל דייב מארש. כל שחיין ושחיינית מישראל, זכו גם למשפחה "מאמצת" שדאגה לצ'ופרים מרגשים והבטיחה להיות זמינה עבורם בימי התחרות.

אייל עילם: "כל האירוע נעשה מטוב לבם והרצון הטוב, שנרגיש טוב ורצויים פה בארה״ב בתקופה הקשה הזו. באמת שקשה לתאר במילים את ההתרגשות שחווינו, השחיינים ואני. תודה לדייב על החיבור ולסטפני הנפלאה על הארגון, חיבורים כאלו בין ספורטאים ואנשים, ללא תלות בדת, לאום ומניעים פוליטיים - הם הגשר שיכול לשמש דוגמה ומופת לחברה כולה".

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200