איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  כל מה שצריך לדעת לקראת אליפות ישראל arena בבריכות קצרות

כל מה שצריך לדעת לקראת אליפות ישראל arena בבריכות קצרות

תאריך: 18/12/2022
כל מה שצריך לדעת לקראת אליפות ישראל arena בבריכות קצרות
אליפות ישראל arena בבריכות קצרות יוצאת לדרך מחר (שני) ותימשך עד יום שישי בבריכה הלאומית במכון וינגייט. זה הזמן לעשות סדר בכל הפרטים שצריך לדעת לקראת האליפות.

מתי?
כרגיל התחרות מחולקת להצגות בוקר, בהן אליפות הנוער והמוקדמות לבוגרות ולבוגרים, והצגות הערב, בהן הגמרים לבוגרות ולבוגרים. כל הצגות הבוקר מתחילות בשעה 9:00, כאשר הצגות הערב בשעה 17:00, פרט להצגה ביום רביעי, 21.12, שתחל ב-17:30. ביום שישי, ההצגה הנועלת את התחרות, היא הצגת גמרים בסופה טקס האליפות, וגם היא תחל ב-9:00.

איפה משודר?
כמו שכבר התרגלנו בשנים האחרונות, האליפות כולה תועבר בשידור חי בפלטפורמות השונות. הצגת הערב של יום רביעי תשודר בערוץ הספורט, ואילו כל שאר ההצגות ישודרו ביוטיוב, בפייסבוק ובאתר איגוד השחייה.

גביעים ופרסים?
כל שלוש האגודות במקומות הראשונים בניקוד הכללי לנוער ולבוגרים יזכו בגביעי אליפות. כמו כן, בכל קבוצת גיל בנוער יוכתר שחיין מצטיין ושחיינית מצטיינת לפי הביצועים בהצגות הבוקר. וגולת הכותרת, לראשונה שלושת השחיינים המצטיינים ושלוש השחייניות המצטיינות בבוגרים יזכו בפרסים כספיים מתנת arena! הפרסים יהיו תלושי קנייה בשווי 600 ש"ח למנצח ולמנצחת, 400 ש"ח למקום השני ו-200 למקום השלישי. כמו כן, יוענקו גביעים לשחיינית ולשחיין עם התוצאה האיכותית ביותר בתחרות לפי הניקוד הבינלאומי. 

שיאים?
שימו לב! פרט לשיאים ישראליים לבוגרים, נוער וגילים, זו הפעם הראשונה שהשחייניות והשחיינים יתמודדו גם עם טבלת שיאי האליפות - התוצאות המהירות ביותר שהושגו באליפויות ישראל בבריכות קצרות לאורך השנים. את הטבלה המלאה תוכלו למצוא באיזור השיאים כאן באתר.

מי יכול להיכנס לבריכה?
כ-ו-ל-ם! הכניסה לבריכה הלאומית לצפייה בתחרות חופשית לצופים! מומלץ להגיע מעט לפני תחילת הצגות הערב וליהנות על הדרך מהקפיטריה בכניסה לבריכה ולהצטייד בחנות של arena שיוצאת במבצעים מיוחדים לכבוד התחרות.

תקנון, הרשמות והצבות בעמוד התחרות כאן באתר

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200