איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  30 מאמנות ומאמנים סיימו את ההשתלמות בהונגריה

30 מאמנות ומאמנים סיימו את ההשתלמות בהונגריה

תאריך: 01/12/2022
30 מאמנות ומאמנים סיימו את ההשתלמות בהונגריה
השתלמות המאמנות והמאמנים של איגוד השחייה בהונגריה הגיעה לסיומה בהצלחה גדולה, ובעוד הם עושים את דרכם חזרה, ביקשנו מנצר שומר שלום, מתאם ענף השחייה והאחראי על כל נושא ההשתלמויות המקצועיות באיגוד, לסכם עבורנו את החוויה: 

"זה היה שבוע מרתק עבור 30 מאמנות ומאמני אגודות השחייה שלנו. שמענו הרצאות משבעה מרצים שונים, מהטובים בתחומם בעולם, בעיקר בנושא אימון שחייניות ושחיינים צעירים. שאבנו השראה מהתוכניות הלאומיות של השחייה ההונגרית, הכוללות את תוכנית "אלופי העתיד" ו"לימוד שחייה לכל ילד", וגם צפינו והתרשמנו מהטופ של השחייה העולמית, כולל מפגש עם שיאן העולם כרישטוף מילאק, ועם עוד אלופות ואלופי עולם ואירופה המגיעים מהונגריה. בסוף ההשתלמות הגיעו כולם לארוחת ערב מסורתית בליווי תזמורת, אכלו מאכלים הונגריים וקיבלו תעודות הסמכה".


"בשם איגוד השחייה, אני רוצה להודות לאטילה סלמצ'י, מהמאמנים הבכירים בהונגריה וכיום סגן נשיא ההתאחדות ההונגרית, על הארגון המדהים מצד המרצים ושיתוף הפעולה הפורה, תודה גם לאיבון ויינבאום מאמנת מכבי פ.מ רעות, אשר ארגנה את הצד האדמיניסטרטיבי של ההשתלמות, תודה לאתנה, מרכז מכבי ומרכז הפועל על הסיוע במימון, לאמ"ה ארגון המאמנים של האיגוד, וכמובן תודה גדולה לכל המאמנות והמאמנים, שהגיעו ללמוד והיו צמאים לכל שביב מידע אשר יוכל לתרום ליכולותיהם. כולי תקווה כי ההשתלמות הזו תצליח לסייע ולהפוך את כולנו לאנשי מקצוע טובים יותר. ונתראה בהשתלמויות הבאות!"צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200