איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  בפעם ה-3 ברצף: ישראל תארח את הסבב העולמי במים פתוחים

בפעם ה-3 ברצף: ישראל תארח את הסבב העולמי במים פתוחים

תאריך: 17/11/2022
בפעם ה-3 ברצף: ישראל תארח את הסבב העולמי במים פתוחים
(תמונה: גלעד קוולרצ'יק)

איגוד השחייה העולמי FINA הכריז היום (חמישי) על לוח התחרויות שלו לסבב העולמי לשנת 2023, ובפעם השלישית ברציפות ישראל נבחרה כאחת המדינות שיארחו את הסבב היוקרתי, שייערך באילת ב-2-1 בדצמבר. כזכור, רק בשבוע שעבר נערכה התחרות הנועלת של הסבב בעיר הדרומית, במה שהייתה התחרות הגדולה והאיכותית ביותר שנערכה בישראל.

גם בסבב של שנת 2023 נבחרה אילת להיות התחרות שנועלת את הסבב, מה שיהפוך אותה פעם נוספת לאטרקטיבית במיוחד עבור השחייניות והשחיינים הטובים בעולם. הסבב ייפתח ב-20 במאי בסרדיניה, איטליה, שתארח אותו לראשונה, לאחר מכן יעבור בסטובל שבפורטוגל, ומשם לפריז, המארחת של המשחקים האולימפיים במה שישמש גם בתחרות מבחן רשמית למשחקים. לאחר מכן הסבב יגיע לטייוואן ולהונג קונג ולסיום כאמור ישראל.

(צילום: יניב כהן)

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה: "זה כבוד גדול לישראל להיבחר פעם נוספת כמארחת של הסבב העולמי, ובפרט שזו תהיה התחרות שתסיים את הסבב ותהיה היוקרתית ביותר שלו. נציגי האיגוד העולמי היו כאן בישראל בשבוע שעבר והיו מאוד מרוצים מהתחרות ומהארגון, ואני שמח שהם בחרו באילת גם השנה. זו ההזדמנות גם להגיד תודה לכל עשרות אנשי הצוות, עובדי איגוד השחייה והמתנדבים שבזכותם הייתה לנו כאן תחרות כה מוצלחת, ובזכותם תהיה אחת כזאת גם בשנה הבאה".

נשיא פינ"א חוסיין אל-מוסאלם: "אני נרגש מלוח התחרויות של הסבב לשנת 2023. הגענו לשילוב הנכון בין מארחות ותיקות, למארחת חדשה שמצטרפת לראשונה לסבב. מהפתיחה בסרדיניה עד לסיום העונה באילת, נוכל בסבב להמשיך לראות כמה מהביצועים הטובים ביותר והסיומות הצמודות ביותר בענף".
 

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200