איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  השתלמות מאמנות ומאמנים בהונגריה

השתלמות מאמנות ומאמנים בהונגריה

תאריך: 25/10/2022
השתלמות מאמנות ומאמנים בהונגריה
איגוד השחייה בישראל פועל רבות על מנת לפתח את יכולות המאמנות והמאמנים באגודות השחייה. לאחר לא מעט מאמצים וגם ביטולים בעקבות הקורונה, אנו שמחים להודיע על יציאה להשתלמות מאמנות ומאמנים בבודפשט, הונגריה, ב-27 בנובמבר עד 1 בדצמבר.

הנושאים העיקריים בהשתלמות הם התוכנית החדשה לבניית שחיינים הישגיים, עבודה עם שחיינים צעירים ובגיל נוער ומניעת פציעות, כאשר המאמנות והמאמנים עתידים לשמוע הרצאות של כמה מאנשי המקצוע הבכירים בשחייה ההונגרית, וכן לבקר בשתי אגודות מובילות.

בין המרצים: אטילה סלמקי (בתמונה למעלה) - סגן נשיא איגוד השחייה ההונגרי כיום ומאמן שחייה מהבכירים בעולם בעבר, כולל הובלת שיאן העולם כריסטוף מילאק, יאנוש אגרסי מנהל מחלקת השחייה באוניברסיטה לחינוך גופני בהונגריה, גאבור מאגו המאמן הראשי של אגודת השחייה המובילה "ארד", גיורגי סאבו-פילטוטי, הפיזיותרפיסט של נבחרת הונגריה בשחייה, ועוד.

ההשתלמות בתמיכה של מרכזי הספורט מכבי והפועל, כמו גם בתמיכה של אתנה וישנו סבסוד המעניק הנחות משמעותיות למאמנות ומאמנים חברי אמ"ה (ארגון המאמנות והמאמנים של איגוד השחייה). כך, המחיר לחבר אמ"ה בחדר זוגי הוא 1,540 ש"ח, כאשר מאמנות זוכות לסבסוד נוסף של 500 ש"ח מטעם אתנה, לעומת 2600 ש"ח למי שאינו חבר אמ"ה. נזכיר, כי ניתן להירשם או לחדש רישום לאמ"ה עד סוף החודש, אז הקדימו לעשות זאת דרך הקישור כאן, בשליחת מייל ל- Netzer@ISR.org.il.

לפרטים המלאים ורישום להשתלמות לחצו כאן

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200