איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אתם בחרתם: רון פולונסקי הוא שחיין העונה

אתם בחרתם: רון פולונסקי הוא שחיין העונה

תאריך: 19/09/2022
אתם בחרתם: רון פולונסקי הוא שחיין העונה
(תמונה: מקסים דופלי)

ממשיכים לחשוף את הבחירות שלכם לנבחרי העונה של השחייה הישראלית לעונת 2021/22! מעל 4,000 הצביעו והשפיעו, ובימים אלו אנחנו חושפים בזו אחר זו את הבחירות שלכם. לאחר שאתמול (ראשון) גילינו שאנסטסיה גורבנקו נבחרה לשחיינית העונה, היום הגיע הזמן לחשוף את שחיין העונה, והוא רון פולונסקי!

ההצבעה הייתה צמודה למדי, כאשר השחיין ממכבי חיפה זכה ל-26 אחוזים מקולות המצביעים והקדים את שחיין העונה שעברה, מתן רודיטי מבני הרצליה, שזכה ל-20 אחוזים מהקולות. למקום השלישי הגיע כריס פיצ'וגין מירושלים רבתי עם 16 אחוזים מן הקולות.


(תמונה: סימונה קסטרווילארי)

אחרי הופעת הבכורה שלו במשחקים האולימפיים, החל השנה פולונסקי את לימודיו באוניברסיטת סטנפורד היוקרתית וחווה עונת מכללות מצוינת, כולל כמה מהתוצאות המהירות בהיסטוריה של שחיין ישראלי בבריכות יארדים. באליפות העולם רשם הצלחה גדולה כאשר שבר את השיא הישראלי האיקוני של גל נבו ב-200 מעורב אישי מתקופת החליפות, והיה לישראלי הראשון שיורד מגבול 1:58 דקות. במשחה זה הוא גם העפיל לחצי גמר עולמי וסיים במקום התשיעי, כפסע מהגמר.

גם באליפות אירופה המשיך להתייצב בצמרת, כאשר העפיל לראשונה בקריירה לגמר אירופי ואף סיים במקום החמישי באליפות שנערכה ברומא. תוך כדי, מיצב את עצמו כחלק אינטרגלי ברביעיות השליחים של הנבחרת, כולל העפלה לגמר אליפות אירופה עם השליחים. בין לבין, הוכתר גם כאלוף ישראל והראה ורסטיליות במגוון משחים גדול במיוחד.

בהמשך השבוע, נפרסם את שאר הבחירות שלכם לשחייני הנוער של העונה, שחייני המאסטרס של העונה ומשחה העונה.

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200