איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אהוד סגל יסיים את תפקידו באיגוד השחייה בסוף 2022

אהוד סגל יסיים את תפקידו באיגוד השחייה בסוף 2022

תאריך: 12/09/2022
אהוד סגל יסיים את תפקידו באיגוד השחייה בסוף 2022
מאמן נבחרת ישראל ומרכז המצוינות בווינגייט אהוד סגל יסיים את תפקידו באיגוד השחייה בסוף דצמבר 2022. סגל, שמאמן במסגרות האיגוד מאז שנת 2018 ומשמש מאז המשחקים האולימפיים בטוקיו כמאמן הראשי, ביקש לעזוב בשל סיבות אישיות, ויו"ר איגוד השחייה נענה לבקשתו. בין השניים סוכם כי המאמן ימשיך בתפקיד עד סוף השנה על מנת להיות חלק מבחירת המאמן הבא ולסייע בתקופת החפיפה.

יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה: "בשם איגוד השחייה ומשפחת השחייה הישראלית כולה, אני רוצה להודות לאהוד על תקופה משותפת נהדרת. יחד איתו, הגענו להישגים חסרי תקדים בשחייה הישראלית ובכוונתנו להמשיך באותה הדרך. אני מאחל לאהוד בהצלחה בהמשך ואין לי ספק שהוא יצליח בכל מקום בו יבחר. כעת, נחל באופן מסודר בהליך הבחירה של מאמן מרכז המצוינות ומאמן הנבחרת בצוותא עם יועץ העל דייויד מארש, כדי להמשיך במסלול המתוכנן לפריז 2024".

אהוד סגל: "אני רוצה להודות לאיגוד השחייה, הן על שנים ארוכות של עבודה משותפת ופוריה, והן על ההבנה שעליי לעזוב מוקדם מהמתוכנן. אני גאה להגיד שיחד עם כל צוות מרכז המצוינות ועם דייב הנחנו יסודות מוצקים אשר יאפשרו לשחייה הישראלית להמשיך לצמוח בדרך ליעדים הבאים. תודה גדולה גם לכל השחייניות והשחיינים איתם עבדתי בשנים האחרונות על שנתנו בי את האמון, ולמשפחה שלי, שעמדה לצדי על אף העומס הרב שבא עם התפקיד".

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-7602000
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200