איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  עשרות מדריכות ומדריכים השתתפו בהשתלמות בסכנין

עשרות מדריכות ומדריכים השתתפו בהשתלמות בסכנין

תאריך: 11/09/2022
עשרות מדריכות ומדריכים השתתפו בהשתלמות בסכנין
אתמול (שבת) נערכה בסכנין השתלמות למדריכות ומדריכי שחייה בהשתתפות מעל 60 מדריכות ומדריכים מכל רחבי הארץ. את ההשתלמות הוביל מקצועית ד"ר לאוניד קאופמן, והיא התחלקה לשני חלקים - הרצאות עיוניות וחלק מעשי. ד"ר קאופמן העביר תכנים מרתקים, בין היתר על טכניקות עדכניות ללימוד ושיפור שחייה, זיהוי פוטנציאל בילדות וילדים ולימוד ואימון שחייה בגילאים המוקדמים ככלל. את ההשתלמות ארגנו אגודת מכבי סכנין ובית הספר להסמכות בספורט בסכנין, בשיתוף איגוד השחייה.

מאמן מכבי סכנין מוכתר חיאדרי: "לתחושתי, בהשתלמות הזו הושג הרבה בתחום אימוני השחייה והוספת מיומנויות נוספות לכל המשתתפים. זה היה ממש שונה מהשתלמויות קודמות שהשתתפתי בהם ושמחנו מאוד לארח את כולם. תודה רבה לד"ר קאופמן על התוכן המרתק, לקאנטרי סכנין על האירוח, למאמן והמרכז ארי לימור, לנצר שומר שלום ואיגוד השחייה על שיתוף הפעולה ולכל המשתתפות והמשתתפים ביום ההשתלמות המכובד"

אם גם אגודתכם מעוניינת ליזום השתלמויות דומות, בשלל נושאים, ניתן לפנות למנהל הפיתוח של האיגוד נצר שומר שלום במייל Netzer@ISR.org.il

תמונות: באדיבות מכבי סכנין

צרו קשר


דוא"ל office@isr.org.il
טלפון 09-8851970
וואצאפ 050-733-5595
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200