איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הצהרת איגוד השחייה בעקבות דחיית המשחקים האולימפיים

הצהרת איגוד השחייה בעקבות דחיית המשחקים האולימפיים

תאריך: 24/03/2020
הצהרת איגוד השחייה בעקבות דחיית המשחקים האולימפיים
הוועד האולימפי הבינלאומי וממשלת יפן הודיעו היום (שלישי) על החלטתם לדחות את המשחקים האולימפיים שהיו אמורים להיפתח ביולי הקרוב בטוקיו בעקבות משבר הקורונה העולמי. איגוד השחייה בישראל מברך על החלטה זו, אשר שמה את בריאות הספורטאים במרכז. בעקבות הודעה זו, תופסק פעילותה של נבחרות ישראל עד שיחלפו המגבלות הנוכחיות, כאשר לא ייערכו עוד אימונים, במשותף או בנפרד, תחת מסגרת האיגוד והנבחרות הלאומיות. 

מנכ"ל איגוד השחייה אמיר טיטו מסר: "הוועד האולימפי הבינ"ל קיבל את ההחלטה הנכונה בדחיית המשחקים ואנחנו כאיגוד מברכים על כך. שום דבר, כולל המשחקים האולימפיים, לא חשוב יותר מבריאות הספורטאים, וכולנו תקווה כי המשבר יסתיים בקרוב ונוכל כולנו לחזור לפעילות סדירה. אנחנו נמשיך ונשקיע הכל למען הצלחת הספורטאים ונחזור מהמשבר הזה חזקים אף יותר לקראת טוקיו 2021".

כפי ששמתם לב, את עיקר הפעילות שלנו אנחנו ממקדים כעת ברשת, כאשר אנו מנסים להביא בפלטפורמות האיגוד (אתר, פייסבוק ואינסגטרם) כמה שיותר תכנים לטובת האגודות והשחיינים שנשארים בבתים. בהם, אימונים מקוונים, כתבות מעשירות ופעילויות נוספות. בכוונתנו להמשיך ולהביא את התכנים הללו ולנסות לסייע לשחיינים ככל האפשר, כאשר אנחנו כאן לכל הצעה או שאלה.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200