איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  פילאטיס, יוגה, כושר ומובמנט: לו״ז האימונים המקוונים השבועי

פילאטיס, יוגה, כושר ומובמנט: לו״ז האימונים המקוונים השבועי

תאריך: 22/03/2020
פילאטיס, יוגה, כושר ומובמנט: לו״ז האימונים המקוונים השבועי
המצב המוזר שנוצר בעקבות משבר וירוס הקורונה, בו בעצם כמעט ואסור לצאת מהבית, הוא לא קל לאף אחד, ובפרט לספורטאים. כבר בשבוע שעבר השקנו את מיזם האימונים המקוון שלנו, והוא יימשך גם השבוע וביתר שאת, כאשר בכל יום נעביר בשידור חי כאן באתר ובעמוד הפייסבוק של האיגוד אימון שיסייע לכל משפחת השחייה הישראלית לשמור על כושר גם מהבית.

בימים ראשון ורביעי אתם מוזמנים להצטרף לאימוני פילאטיס של המאמנת כבי דש, אשר תעזור לנו לחזק את שרירי הליבה, ביום שני נמשיך עם אימון יוגה שיעביר המאמן אלון קליינמן. בשלישי, מאמן הכושר של הנבחרת והאקדמיה, נדב לנסמן, יעביר אימון כושר פונקציונלי קשוח וביום חמישי נסגור את שבוע האימונים עם אימון מובמנט איכותי של המאמן זאב רוס.

בין לבין, נעביר מעת לעת אימוני כושר חיים של שחייני הנבחרת הנמצאים בבידוד משותף, וגם אליהם אתם מוזמנים להצטרף בשמחה באופן חי. כל האימונים יחלו בשעה 11:00, יועברו בחינם, ויהיו זמינים לכולם גם בסיומם, אם תרצו לבצע אותם בשעה אחרת או פעם נוספת. בהצלחה!

 

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200