איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שחייני נבחרת ישראל יחזרו לישראל וייכנסו לבידוד משותף

שחייני נבחרת ישראל יחזרו לישראל וייכנסו לבידוד משותף

תאריך: 19/03/2020
שחייני נבחרת ישראל יחזרו לישראל וייכנסו לבידוד משותף
שחייני נבחרת ישראל בשחייה, אשר שהו בחודש האחרון במרכז המצוינות של איגוד השחייה בסן דייגו, יחזרו היום (חמישי) לישראל בעקבות משבר הקורונה. הם ייכנסו, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, לבידוד משותף של 14 יום, במתחם בו תהיה גם בריכת שחייה על מנת שימשיכו לשמור על שגרת אימוניהם.

השחיינים אשר ישובו לישראל הם תומר פרנקל, דניס לוקטב, מירון חרותי, אנסטסיה גורבנקו, רון פולונסקי, לאה פולונסקי וגל כהן גרומי, איתם ישהה במתחם המשותף גם המאמן חנן שטרלינג. השחיינים אשר יישארו בארה"ב לבקשתם הם אנדראה מורז ומרקוס שלזינגר, אשר משפחותיהם גרות בארה"ב. יום לאחר מכן יצטרף לשחיינים גם איתי גולדפדן, אשר מתאמן במהלך השנה במסגרת אוניברסיטת דרום קרוליינה, אך זו נסגרה בעקבות הקורונה.

כידוע, בימים האחרונים משבר הקורונה הולך ותופס תאוצה גם בארה"ב והמגבלות השונות הולכות ונערמות גם שם. לפיכך, הוחלט על ידי האיגוד, לאחר התייעצויות נרחבות, להקדים ולהחזיר את השחיינים לישראל על מנת שיעברו את התקופה הזו קרוב לביתם ולא מעבר לים.

בתוך כך, לאחר שתחילה נסגרה לשימוש כליל, הותר לכמות מוגבלת של עשרה שחיינים בעלי פוטנציאל אולימפי ו/או הנמנים על סגלי היחידה לספורט הישגי להתאמן בבריכה הלאומית במכון וינגייט. זאת, תוך שמירה כל העת על הוראות משרד הבריאות.

(תמונת ארכיון)

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200