איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הבריכה במכון וינגייט נסגרה לאימונים

הבריכה במכון וינגייט נסגרה לאימונים

תאריך: 17/03/2020
הבריכה במכון וינגייט נסגרה לאימונים
בעקבות משבר וירוס הקורונה המתמשך ועדכון ההנחיות של ממשלת ישראל, יצאה היום (שלישי) הנחיה כי הבריכה הלאומית במכון וינגייט תיסגר מעתה ועד הודעה חדשה לכל פעילות. איגוד השחייה הוציא בקשה לכל הגורמים הרלוונטיים להמשיך ולאפשר לעד עשרה שחיינים בעלי פוטנציאל אולימפי, הנמנים על סגלי היחידה לספורט הישגי, להמשיך ולהתאמן במסגרת מצומצמת, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, וממתין לתשובה בנושא.

בעקבות ההנחיות האחרונות, מודיע בזאת איגוד השחייה כי כל התחרויות עד תום העונה הנוכחית, מעבר לאלו שכבר בוטלו, נמצאות בסימן שאלה ולוח התחרויות ייבחן מחדש עם סופו של המשבר ועם מתן הקלות בהנחיות. נבהיר כי תחרות גביע האיגוד במתכונתה הנוכחית מבוטלת גם היא, וגם אם המשבר יסתיים עד מועד התחרות המיועד, היא בכל מקרה לא תשמש כתחרות קריטריונים.

כדי לסייע לכלל השחייניות והשחיינים, נביא בימים הקרובים באתר איגוד השחייה, כמו גם בעמודי האיגוד ברשתות החברתיות, אימונים מקוונים שיסייעו לשמירה על הכושר וניתן לבצעם בבית. האימון הראשון יהיה אימון פילאטיס המיועד לשחיינים של המאמנת כבי דש ויועבר מחר (רביעי) בשידור חי בשעה 10:00 בעמוד הפייסבוק ובאתר האיגוד, כאשר בהמשך מתוכננים גם אימוני כושר פונקציונלים, אימוני יוגה ואימונים נוספים לשירותכם.

בנוסף, נביא בהמשך היום גם כתבה שתכלול שאלות ותשובות של רופאת האיגוד פרופ' נעמה קונסטנטיני בנושא הקורונה. למי שיש שאלות לרופאה, מוזמן לכתוב אותן בפייסבוק או באינסטגרם. נביא בהמשך גם מאמר של פסיכולוג הספורט ארנון צפריר שייתן עצות כדי להתמודד עם המצב החדש. זהו מצב לא פשוט עבור אף אחד, וכמובן גם עבורנו, וננסה להפיק ממנו יחד את המיטב. אם למאמנות או למאמנים יש רעיונות נוספים כיצד אפשר לסייע לשחיינים בבית דרך הפלטפורמות האינטרנטיות של האיגוד, נשמח כמובן לשמוע.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200