איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הנחיות חדשות בליטא, נבחרת השחייה האמנותית תשוב מיידית לארץ

הנחיות חדשות בליטא, נבחרת השחייה האמנותית תשוב מיידית לארץ

תאריך: 13/03/2020
הנחיות חדשות בליטא, נבחרת השחייה האמנותית תשוב מיידית לארץ
נבחרת ישראל בשחייה אמנותית, ששהתה בימים האחרונים במחנה אימונים בליטא, תוחזר היום (שישי) לישראל, כאשר הבנות יישמעו להנחיות משרד הבריאות וייכנסו ל-14 יום לבידוד. זאת, בשל הנחיות חדשות אשר ניתנו בליטא ובין היתר גרמו לסגירת כל מוסדות הציבור, בכללותן בתי הספר וגם בריכות השחייה.

כזכור, כשמשבר הקורונה החל כבר שהו בנות הנבחרת במחנה אימונים בספרד, ממנו עברו לתחרות גביע העולם בצרפת בה רשמו גם מספר הישגי שיא וצברו מספר מדליות. עם תום התחרות, היו אמורות לשוב לישראל לבידוד, אולם בשיתוף עם השחייניות, איגוד השחייה עשה מאמצים כדי לשמור על שגרת אימוניהן והן הועברו למדינה ללא מקרים פעילים של קורונה באותה העת, ליטא.

עם זאת, החלטות ממשלת ליטא האחרונות טרפו את הקלפים, ומיד כשהתקבלו החליט האיגוד להחזירן הביתה, בידיעה כי ייאלצו להיכנס לבידוד. המהלך נעשה בתיאום עם כל הגורמים המוסמכים לכך, וכמובן גם עם הבנות עצמן ומשפחותיהן. נציין כי התחרות הקרובה בה היו אמורות הבנות להתחרות, גביע העולם ביוון, בוטלה בגלל הווירוס, וכי כעת התחרות הקרובה שנותרה בלוח השנה היא תחרות הקריטריון האולימפית שאמורה להיערך ביפן ב-30 באפריל ונכון לשעה זו לא נמסרה מפינ"א כל הודעה על שינוי בה.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200