איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  בעקבות ההנחיות: כל תחרויות השחייה ב-30 הימים הקרובים מבוטלות

בעקבות ההנחיות: כל תחרויות השחייה ב-30 הימים הקרובים מבוטלות

תאריך: 12/03/2020
בעקבות ההנחיות: כל תחרויות השחייה ב-30 הימים הקרובים מבוטלות
הנחיות משרד הבריאות שיצאו אתמול (רביעי) ולפיהן אסורה התקהלות של מעל 100 איש במקומות סגורים משפיעות כמובן גם על השחייה הישראלית. באיגוד השחייה ערכו דיון מעמיק הבוקר בהשפעות ההנחיות החדשות והגיעו להחלטה המתבקשת כי כל תחרויות השחייה והשחייה האמנותית שהיו אמורות להיערך בישראל ב-30 הימים הקרובים מבוטלות בשלב זה, עד למתן הוראות חדשות מהרשויות.

הדברים אמורים בראש ובראשונה על "אליפות עמק חפר הפתוחה", שהייתה אמורה להתקיים בסוף השבוע הבא במכון וינגייט בהשתתפות שיא של למעלה מ-800 שחייניות ושחיינים, כמו גם אליפות מכבי בשחייה אמנותית וגביע הפועל בשחייה לצעירים וכל תחרויות הליגה השונות. לצד התחרויות, מבוטלות גם כל הפעילויות הנוספות שהיו אמורות להיערך במסגרת האיגוד, בדגש על ימי האימון המרוכזים במסגרת פרויקטי אנדר 14 ואנדר 16/18. אגודות שירצו לקיים פעילויות פרטיות יכולות לעשות כן שלא במסגרת האיגוד, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

בהמשך להנחיות, כל הטיסות לחו"ל אשר תוכננו במסגרת האיגוד מבוטלות, כולל התחרויות הבינ"ל שגם הן הודיעו על ביטולן, ובכללן: תחרויות הרב אומות (גיל נוער וקדטים) תחרות הסבב הנורדי בשטוקהולם (בוגרים), ותחרות גביע העולם בשחייה אמנותית ביוון. לגבי שחייני ומאמני הנבחרת שכבר שוהים בחו"ל - שחייני הבריכות הנמצאים במרכז המצוינות של האיגוד בסן דייגו ונבחרת השחייה האמנותית הנמצאת בליטא - ההחלטה כרגע היא להשאירם במסגרת האימונים המקומית תוך מתן דגש מיוחד על שמירה על בריאותם וצמצום פעילות שלא נחוצה.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון מסר: "בשעה כזו, בה כל מדינת ישראל מתגייסת לטובת מיגור וירוס הקורונה, לא נותר לנו אלא להצטרף למאמץ ולהודיע על ביטול כל הפעילויות הקרובות של האיגוד. אנו קוראים לכל משפחת השחייה הישראלית לנהוג באחריות ולהישמע להוראות משרד הבריאות, בשאיפה שהמשבר יחלוף ונוכל לחזור לקיים את הפעילות כסדרה בהקדם".

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200