איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שחייני הפועל ירושלים למען הקהילה

שחייני הפועל ירושלים למען הקהילה

תאריך: 12/03/2020
שחייני הפועל ירושלים למען הקהילה
שחייני הפועל ירושלים הצעירים החליטו לציין את חג פורים האחרון בדרך מבורכת במיוחד, תוך נתינה ותרומה לקהילה. כ-50 משחייני האגודה בגיל 9 עד 12 לקחו חלק ביוזמה, בה חילקו משלוחי מנות לילדים ונערים בפנימיית "בית הילד" בשכונת גילה בעיר. 

בתום אימון מיוחד ומשותף שקיימו לכבוד פורים, ערכו השחייניות והשחיינים יחד עם הוריהם משלוחי מנות ממצרכים שהביאו מביתם, ולאחר מכן נסעו יחד עם ההורים והמאמנים לפנימיה, חילקו את משלוחי המנות לילדים וביחד חגגו את פורים בשמחה גדולה.

"בית הילד" היא פנימייה טיפולית בשכונת גילה בירושלים, בה חיים כ-80 ילדים וילדות, נערים ונערות במסגרת "משפחתון", יחידה של עד 12 ילדים (בקבוצות נפרדות של בנים או בנות). את המשפחתון מובילים זוג מדריכים נשואים המתגוררים יחד עם הילדים ועם ילדיהם הביולוגיים.

כל הכבוד לכל השחיינים, ההורים והמאמנים שלקחו חלק ביום המיוחד הזה, ובפרט למאמנת קרן דוידוביץ' אשר ארגנה את היוזמה. התמונות באדיבות הפועל ירושלים.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200