איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  קול קורא: מינוי ועדת היכל התהילה של השחייה הישראלית

קול קורא: מינוי ועדת היכל התהילה של השחייה הישראלית

תאריך: 10/03/2020
קול קורא: מינוי ועדת היכל התהילה של השחייה הישראלית
כחלק משאיפה של איגוד השחייה לקחת על עצמו את שימור ההיסטוריה והעברת המורשת של השחייה הישראלית, מודיע היום (שלישי) האיגוד באופן רשמי על הקמת "היכל תהילה" לשחייה הישראלית לדורותיה, אשר ינציח את הספורטאים, המאמנים, השופטים ואישים אחרים שתרמו לשחייה בישראל.

ראשית, יוצא קול קורא ובו פנייה לציבור הרחב בבקשה לסייע באיתור חברי וחברות ועדה מתאימים ומתאימות ולכל מי שרואה עצמו/ה ראוי/ה להיות חבר/ה בוועדה זו. על המעוניינים לשלוח קורות חיים למי שמונה כיו"ר הוועדה, ד"ר ברק עטר במייל barakatar67@gmail.com עד התאריך 10.4.2020 לכל המאוחר. מטרת הוועדה היא לקבוע יסודות ועקרונות להיכל התהילה, לקבוע קריטריונים שלפיהם ייבחרו הזוכות והזוכים ולבסוף אף לקבוע את האנשים שיזכו לכבוד להיכנס להיכל התהילה.

יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון: "כמאמר המשפט - עם שאינו יודע את עברו, ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל. אנחנו רואים בזאת זכות, אך גם כחלק מחובתנו לציין את כל אותם אנשי שחייה גדולים, אשר התוו עבורנו את הדרך בה אנו הולכים כיום והיכל תהילה שכזה הוא דרך ראויה לדעתנו לעשות זאת. אנחנו קוראים לכמה שיותר אנשים לפנות ולהציע את חברותם בוועדה כדי שהיא תהיה כמה שיותר מגוונת ואובייקטיבית".

קול קורא - ועדת היכל התהילה

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200