איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  ארד לנבחרת השחייה האמנותית בגביע העולם בצרפת

ארד לנבחרת השחייה האמנותית בגביע העולם בצרפת

תאריך: 08/03/2020
ארד לנבחרת השחייה האמנותית בגביע העולם בצרפת
נבחרת השחייה האמנותית של ישראל ציינה הערב (ראשון) את יום האישה הבינלאומי בצורה הטובה ביותר, כאשר סיימה את השתתפותה בתחרות מסבב גביע העולם בפאריס, צרפת, עם מדליית ארד בתרגיל הקבוצתי החופשי. בזכות ציון שיא של 84.5333 נקודות, הגבוה ביותר שאי פעם הושג על ידי נבחרת קבוצתית ישראלית.

הנבחרת, הכוללת את שלי בובריצקי, טלי אוטרובסקי (על"ה מזכרת בתיה), עדן בלכר (הפועל גדרות), אלינה חלמסקי, ניקול נחשונוב, אריאל נשיא, פולינה פריקזציקובה (הפועל יובלים ירושלים) ומאיה דורף (הפועל דולפין נתניה), וכן את המחליפות שירה מאיר (יובלים ירושלים) ונוי גזלה (על"ה מזכרת בתיה), זכתה ל-25 נקודות על הביצוע, 34.1333 נק׳ על התרשמות אמנותית ו-25.1 נקודות על דרגת הקושי.

הישראליות הקדימו בדירוג נבחרות חזקות כארה״ב ובריטניה, כאשר מי שסיימו לפניהן הן אוקראינה, שזכתה לציון של 94.6 נקודות וצרפת המארחת, שזכתה ל-88.6667 נקודות. גם בתרגיל הטכני זכו הבנות במדליית הארד עם ציון של 76.0566, אולם נציין כי בתרגיל זה השתתפו שלוש נבחרות בלבד (לעומת 11 בתרגיל החופשי).

כזכור, הבנות הגיעו לתחרות בצרפת לאחר מחנה אימונים בספרד ולפי הנחיות משרד הבריאות, עליהן להיכנס לבידוד אם היו שבות כעת לישראל. כדי להימנע משיבוש שגרת האימונים, שחייניות הנבחרת לא יחזרו לישראל בשלב זה, אלא ימשיכו למחנה אימונים בליטא, מדינה ממנה לא נדרש כעת בידוד עם החזרה לארץ. עם זאת, איגוד השחייה יבצע הערכת מצב על בסיס יומי למקרה שהוראות משרד הבריאות ישתנו, כאשר נבחנות גם חלופות אחרות למקרה הצורך, דוגמת בידוד משותף של הבנות בישראל.

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200