איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  הפועל בית שמש אלופי ישראל בשליחים, ניצחון לנבחרת רוסיה

הפועל בית שמש אלופי ישראל בשליחים, ניצחון לנבחרת רוסיה

תאריך: 06/03/2020
הפועל בית שמש אלופי ישראל בשליחים, ניצחון לנבחרת רוסיה
אליפות ישראל arena במים פתוחים נפתחה היום (שישי) באילת עם משחה השליחים ל-4x1250 מטר מיקס, בו ניצחה נבחרת רוסיה, כאשר מבין האגודות הישראליות מי שהוכתרה כאלופת ישראל היא הפועל בית שמש (מיכאל סמירנוב, עומר קרפ, עדן גירלואנצה ואווה פביאן).

כזכור, הבוקר הייתה אמורה להיפתח האליפות עם המשחה ל-5 ק״מ, אולם תנאי הים לא אפשרו זינוק והוחלט לקיים את משחה השליחים אחר הצהריים, למרות תנאים לא פשוטים, ולדחות את ה-5 למחר (שבת). 12 קבוצות זינקו למים, מהן עשר קבוצות של אגודות ישראליות אשר התחרו על תואר אלופי ישראל ושתי קבוצות שליחים של נבחרת רוסיה ששחו כחלק מהאליפות הפתוחה.


מי שפתח היטב את המשחה היה יונתן אחדות עבור הפועל ירושלים, אולם טעות קלה שלו בניווט הורידה את הירושלמים למקום השלישי עם החילוף הראשון, כאשר לפני הפועל בת ים עם עידן מורדל ובני הרצליה עם אור חורב לוי כמעט יחד. עם המעבר לשחיין השני, הרוסים, שפתחו עם שחיינית, נטלו את ההובלה כשארטיום מאמושקין ראשון ופדור מטאבייב שני. אחריהם בקרב על אליפות ישראל היו כמעט יחד הפועל בית שמש עם עומר קרפ והפועל בת ים עם בקי פוזדנר.

בחלק השלישי של המשחה זינק למים עבור בני הרצליה מתן רודיטי, שהחל להתקדם במיקומים והעלה את קבוצתו עד למקום השלישי מבין הישראליות, כאשר לפניו עדן גירלואנצה פתחה פער במקום הראשונה לבית שמש על אביטל פליישמן ובת ים.

לאחר החילוף האחרון, אווה פביאן המשיכה לצעוד במקום הראשון (אחרי שתי הקבוצות הרוסיות) עבור בית שמש, כאשר זיו כהן מנסה לצמק את הפער עבור בת ים, אך לא הצליח להתקרב מספיק ובית שמש ניצחו עם 1:00:02.26 שעות לפני 1:00:32.38 של בת ים. עם זאת, דניאל פולישצ׳וק ששחה אחרון עבור הפועל דולפין נתניה, ביצע עקיפה ועלה למקום השלישי, אותו שמר עד הסיום וקבע 1:01:53.98 שעות. הקבוצות הרוסיות ניצחו עם 57:45.41 דקות ו-59:13.09 דקות בהתאמה.

לתוצאות המלאות ועמוד התחרות

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200