איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  בעקבות הנחיות משרד הבריאות: איטליה לא תגיע לסבב האירופי

בעקבות הנחיות משרד הבריאות: איטליה לא תגיע לסבב האירופי

תאריך: 27/02/2020
בעקבות הנחיות משרד הבריאות: איטליה לא תגיע לסבב האירופי
בסוף השבוע הבא (6 עד 8 במרץ) עתידה להיערך באילת (חוף ישרוטל רויאל ביץ') התחרות הפותחת את הסבב האירופי במים פתוחים. בעקבות הנחיות משרד הבריאות החדשות, נערכה היום (חמישי) הערכת מצב באיגוד השחייה, בשיתוף כל הגורמים הרלוונטיים, בה הוחלט שנכון לעת עתה ואם לא יהיה שינוי בהנחיות, הסבב יתקיים במלואו, אולם ייאלצו להיעדר ממנו שחייניות ושחייני נבחרת איטליה, כמו גם כל שחיין או שחיינית מהנבחרות האחרות אשר שהה באיטליה או בשאר המדינות שהוגדרו על ידי משרד הבריאות במהלך השבועיים האחרונים.

מעבר לכך, ההכנות נמשכות במלוא המרץ והציפייה היא גם ללא הנעדרים לאחת מתחרויות הסבב הגדולות ביותר שנערכו אי פעם, עם משתתפים מ-23 מדינות שונות. תחרות זו מהווה גם את אליפות ישראל במים פתוחים לשנת 2020, כשהמשחה ל-10 ק״מ ישמש גם כתחרות המבחן לקראת תחרות הקריטריון האולימפי במרחק 10 ק״מ. כזכור, ביום שישי 6 במרץ תיערך אליפות ישראל הפתוחה ל-5 ק"מ, למחרת ייערך משחה השליחים ובראשון הסבב עצמו ל-10 ק"מ. לעמוד התחרות.


עוד הוחלט, כי כל טיסות הנבחרות השונות ליעדים יישקלו באופן פרטני בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כשהערכת מצב תתבצע על בסיס יומיומי. הטיסה של שחייני הנבחרת למחנה האימונים בסן דייגו בשבוע הבא תתקיים כסדרה, כמו גם טיסת נבחרת השחייה האמנותית (הנמצאת בימים אלה במחנה אימונים בספרד) לתחרות בפאריס. עם זאת, ישיבת הנהלת ה-LEN (איגוד השחייה האירופי) שהייתה אמורה להיערך בישראל ב-21 במרץ נדחתה בשלב זה, שכן נשיא האיגוד האירופי, פאולו בארלי, מגיע מאיטליה.

תמונה: גלעד קוולרצ'יק

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200