איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  נבחרת ישראל ערכה אימון מיוחד עם מכבי רמת הגולן

נבחרת ישראל ערכה אימון מיוחד עם מכבי רמת הגולן

תאריך: 26/02/2020
נבחרת ישראל ערכה אימון מיוחד עם מכבי רמת הגולן
שחייניות ושחייני נבחרת ישראל הצפינו היום (רביעי) לבריכת השחייה בקצרין לאימון מיוחד יחד עם קבוצת השחייה החדשה שקמה בשנה שעברה במקום - מכבי רמת הגולן, קבוצה משותפת ליהודים ודרוזים מכל האיזור. השחיינים ערכו אימון פתוח לקהל בבריכה הצפונית, בו צפו הצעירות והצעירים מהקבוצה, כשהם נרגשים לראות את אליליהם במים. 

בחלק האחרון של האימון, השחיינים ממכבי רמת הגולן אף זכו לזמן משותף במים יחד עם שחייני הנבחרת, כשכל אחד מהבוגרים לקח אליו קבוצה קטנה של צעירים והדריך אותה בתרגילי סגנון שונים בהתאם לסגנון בו הוא מתמחה. בסיום, חילקו שחייני הנבחרת מזכרות לכל הילדים, כולל כובעי השחייה שלהם, וכן חתמו והצטלמו עם כל דורש.


הפיינליסט האולימפי יעקב טומרקין אמר בסיום: "היה כיף להגיע לכאן, ראינו באמת את ההתרגשות של הילדים גם איתנו במים וגם בחוץ. אנחנו מקווים שנתנו להם קצת השראה, והאמת שלדעתי גם קיבלנו השראה בעצמנו. אני מקווה שבאמת האגודה הזו תתפתח ותגדל ויצמחו כאן שחיינים שיגיעו לרמות הגבוהות".

מנכ"ל האיגוד אמיר טיטו הוסיף: "איגוד השחייה שם לעצמו מטרה להתחבר כמה שיותר לשטח ולהגיע לאגודות. זאת זכות גדולה בשבילנו להיות כאן ולחשוף את השחיינים הצעירים לשחייה ההישגית ברמה הגבוהה. מבחינתנו איגוד חזק זה איגוד שיש בו אגודות חזקות ואנחנו מתכוונים לעשות פעילויות דומות בכל הארץ, ובפרט בפריפריה". 


שחייני הנבחרת שנכחו: אביב ברזלי, גל כהן גרומי, אנסטסיה גורבנקו, יעקב טומרקין, דניס לוקטב, מיכאל לייטרובסקי, בר סולובייצ׳יק, רון פולונסקי, תומר פרנקל ומרקוס שלזינגר. יחד איתם היו גם המאמנים לוקה גברילו ולירן וקנין, ונציגי האיגוד נצר שומר שלום (שארגן את האירוע) והמנכ״ל אמיר טיטו. עוד הגיעו לברך ראש מועצת קצרין דימי אפרצב וראש מועצת עין קנייה ואיל מוגרבי. תודה מיוחדת מגיעה לתייסיר אבו סאלח, ראש מכבי רמת הגולן ומאמנה, על האירוח החם.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200