איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  היסטוריה: מתן רודיטי קבע את הקריטריון לטוקיו!

היסטוריה: מתן רודיטי קבע את הקריטריון לטוקיו!

תאריך: 20/06/2021
היסטוריה: מתן רודיטי קבע את הקריטריון לטוקיו!
שחיין נבחרת ישראל במים פתוחים מתן רודיטי השיג הערב (ראשון) את הכרטיס למשחקים האולימפיים בטוקיו והוא הופך לשחיין הראשון בהיסטוריה שייצג את ישראל במשחקים בענף זה. רודיטי בן ה-22 מבני הרצליה, המתאמן בנבחרת ישראל תחת המאמן אמיר עופר, סיים במקום הרביעי במשחה ל-10 ק"מ בתחרות ההעפלה האולימפית שנערכה בפורטוגל, בה הוענקו 15 כרטיסים לטוקיו.

רודיטי היה בדבוקה המובילה לאורך כל התחרות, כאשר המתין מעט מאחור בתחילת העשירייה השנייה לאורך קילומטרים רבים, אך פרץ בדיוק בזמן יחד עם המובילים וסיים בזמן של 2:02:16 שעות, שמונה שניות אחרי המנצח צ'יל פרדו הבריטי. ברכות למתן, לאגודתו בני הרצליה והמאמן נמרוד פרידמן, לצוות מאמני הנבחרת אמיר עופר ואורי סלע, למאמנו בארה"ב דייב קלשהיימר ולמי שהוביל את התכנית עד השנה חנן גלעד.

הנציג הישראלי השני בתחרות, יובל ספרא, סיים במקום ה-40 עם זמן של 2:07:17 שעות, אחרי שהחזיק עם הדבוקה המובילה לאורך מרבית המשחה. כל הכבוד ליובל ולמאמנו בהפועל עמק יזרעאל אנדריי טוט.

צרו קשר


דוא"ל Timna@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200