איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אקוותיקים זכו באליפות החורף למאסטרס

אקוותיקים זכו באליפות החורף למאסטרס

תאריך: 15/02/2020
אקוותיקים זכו באליפות החורף למאסטרס
אליפות ישראל arena למאסטרס חורף 2020 הסתיימה היום (שבת) בבריכה הלאומית במכון וינגייט. כ-350 שחייניות ושחיינים מכ-30 אגודות שונות לקחו חלק בתחרות, בה נרשמו שלל שיאי גילאים החל מקבוצת הגיל 25-29 וכלה בקבוצת הגיל 80+. כל התחרות הועברה בשידור חי בעמוד הפייסבוק של איגוד השחייה, כמו גם כאן באתר. תוצאות מלאות תוכלו למצוא בעמוד התחרות, כולל שלל שיאי הגילאים שהושגו והניקוד הכללי. לנוחותכם מצורפים גם סרטוני ההצגות של שבת לצפייה חוזרת.

בסיכום הניקוד הכללי של התחרות מי שהוכתרו כאלופים הם אגודת אקוותיקים, אשר זכו במקום הראשון הן בניקוד הבנות, הן בניקוד הבנים והן בכללי. במקום השני בכל הקטוגריות התמקמה אגודת Swim West ובמקום השלישי בקטגוריית הבנות ובקטגוריה הקבוצתית ניצבה מכבי שהם ואצל הבנים הייתה זו אגודת TLV נמוס עם הגביע של המקום השלישי. זה המקום להגיד כל הכבוד לכל השחייניות והשחיינים שלקחו חלק בתחרות, וכמובן למנצחים, וכמובן תודה רבה לכל המתנדבים, השופטים והמארגנים על אליפות נהדרת.
 
הצגת שבת בבוקר:
 

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200