איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  שידור חי, פרסים ומשחה הנצחה: מה מצפה באליפות המאסטרס?

שידור חי, פרסים ומשחה הנצחה: מה מצפה באליפות המאסטרס?

תאריך: 12/02/2020
שידור חי, פרסים ומשחה הנצחה: מה מצפה באליפות המאסטרס?
איזה כיף, היא שוב כאן! אליפות ישראל arena חורף למאסטרס תיערך בסוף השבוע הקרוב (שישי ושבת) בבריכה הלאומית במכון וינגייט וניתן כבר לחוש את ההתרגשות באגודות, וכן בבריכת התחרות, שכבר מתחילה ללבוש את צורתה לקראת האירוע.

אז מה מצפה לנו בתחרות השיא של שחייני המאסטרס? ראשית, 342 שחייניות ושחיינים רשמו לתחרות, מספר כמעט זהה לשיא שנרשם באליפות החורף אשתקד. טווח הגילאים הוא מגוון במיוחד, כאשר הצעירים ביותר הם בני 23 ואילו השחיין המבוגר ביותר הוא יצחק זק, ילדי 1933 (בן 87) מ"עולם המים". וינשם גם כמה שחיינים שהגיעו במיוחד מחו"ל לתחרות - שישה שחיינים אוקראינים, שיתחרו הן במשחים האישיים, והן במשחי השליחים.

משחה שיתפוס תשומת לב מיוחדת הוא משחה ה-100 גב, בו יוענק גביע מיוחד לזכרו של נלו בילדרמן, מאמן השחייה האהוב שהלך לעולמו לפני קצת יותר משנה. הגביע יוענק לשחיינית או לשחיין אשר יהיו בעלי הניקוד הבינלאומי הגבוה ביותר במשחה, כלומר, הקרובים ביותר לשיא העולם בקבוצת הגיל שלהם, ולפי התחזיות צפויה תחרות מרתקת במיוחד על התואר.

לנוחותכם, כל התחרות, על ארבע הצגותיה, תועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של איגוד השחייה וכן כאן באתר ותהיה זמינה לצפייה גם בסיום כמובן. כמו כן, arena, נותנת החסות הרשמית של התחרות ושל איגוד השחייה בישראל תעניק גם הפעם פרסים מיוחדים שיוגרלו בין המשתתפים, כמו גם הנחות מיוחדות לשחייני התחרות בחנות המותג במבואת הבריכה.

למי שטרם נחשף, בתחרות יימשך מבצע ההתרמה המשותף עם ארגון פתחון לב למען משפחות נזקקות ואנו קוראים לכל מי שברשותו בגדים משומשים או בלויים שאין לו צורך בהם להגיע איתם לתחרות ולהשאיר אותם בעמדת ההתרמה (ליד קיר השיאים).

לעמוד התחרות (תקנון, הצבות ולו"ז)

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200