איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  מבצע איסוף הבגדים עם פתחון לב יימשך באליפויות המאסטרס והצעירים

מבצע איסוף הבגדים עם פתחון לב יימשך באליפויות המאסטרס והצעירים

תאריך: 11/02/2020
מבצע איסוף הבגדים עם פתחון לב יימשך באליפויות המאסטרס והצעירים
שיתוף הפעולה בין איגוד השחייה לארגון פתחון לב נמשך. אחרי ההצלחה הגדולה באליפות ישראל לבוגרים, בה נאספו עשרות רבות של שקיות מלאות בבגדים משומשים לתרומה, נמשיך במבצע גם באליפות arena חורף למאסטרס שתיערך בסוף השבוע הקרוב (14-15.2) וגם באליפות הצעירים, כולל אליפות הגל השני, שייערכו בשבוע הבא (17-19.2). 

בבריכת התחרות תוצב עמדת איסוף ליד קיר השיאים החדש, אליה השחיינים, המאמנים, בני המשפחה והצופים מוזמנים להבי שקיות של בגדים משומשים או בלויים, מכל סוג, אשר אין בהם שימוש. בסוף התחרות ארגון פתחון לב יעביר את הבגדים למשפחות נזקקות ברחבי הארץ. נציין כי מי שיזם את שיתוף הפעולה המבורך הוא השחיין האולימפי אמרי גניאל.

יו״ר איגוד השחייה, סימון דוידסון, אמר על שיתוף הפעולה עוד בתחילתו: "איגוד השחייה חרט על דגלו את נושא המעורבות החברתית והתרומה לקהילה, זוהי זכותנו וחובתנו לתת מעצמנו כמה שאפשר וגם לחנך את השחייניות והשחיינים הצעירים לעשות זאת. אני קורא לכל משפחת השחייה הישראלית ואוהדי השחייה בארץ להגיע לאליפות, ליהנות מתחרות מרתקת ועל הדרך גם לתרום לקהילה".

מנכ״ל פתחון לב, אלי כהן, הוסיף: "שמעון פרס ז"ל אמר פעם שאנשים שאין להם פנטזיה, לא עושים דברים פנטסטיים. אני מבקש להודות לאיגוד השחייה ולעומד בראשו על המעשה הפנטסטי הזה שהם מובילים! החיבור הבין-ערכי הזה בין הספורט ונתינה, לא רק שהוא מרגש, אלא גם שבכוחו לסייע ללא מעט משפחות. בשם משפחות פתחון לב נשלח חיבוק אמיץ למשפחת השחייה הישראלית, ברכות הצלחה לשחיינים באליפות ותפילה להמשך הצלחתה של הנבחרת הישראלית בשחייה".

אנו מזכירים כי בנוסף לשיתוף הפעולה עם פתחון לב, יצא האיגוד לא מכבר במבצע "איגוד ירוק", במטרה לשמור על איכות הסביבה. כך בין היתר לא יודפסו עותקים של דפי הצבות כפי שנעשה בשנים עברו. כל ההצבות עברו לפורמט דיגיטלי. כמו כן, הפסיק האיגוד לאחרונה כליל את השימוש במוצרי פלסטיק שאינו מתכלה מכל סוג שהוא בעבודה השוטפת של משרדי האיגוד.

אליפות המאסטרס, שתיערך בסוף השבוע, תהיה תחרות השיא של עונת הבריכות הקצרות בקרב שחייני המאסטרס. ההצבות וההרשמות כבר נמצאות בעמוד התחרות לנוחותכם, כאשר ייתכנו עדכונים אחרונים נוספים (בפרט בהצבות ה-800 חופשי)

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200