איגוד השחייה בישראל
חיפוש
יוטיוב איגוד השחייה אינסטגרם איגוד השחייה איגוד השחייה פייסבוק דלג לתוכן העמוד(מקש קיצור 1) דלג לתפריט תחתון(מקש קיצור 2) דלג לצור קשר(מקש קיצור 3) דלג לנגישות באתר (מקש קיצור 4)
איגוד השחיה
תפריט
ראשי  |  חדשות  |  אליפות נתניה הפתוחה נערכה בסופ"ש עם קרוב ל-700 שחיינים

אליפות נתניה הפתוחה נערכה בסופ"ש עם קרוב ל-700 שחיינים

תאריך: 09/02/2020
אליפות נתניה הפתוחה נערכה בסופ"ש עם קרוב ל-700 שחיינים
עונת הבריכות הארוכות בגיל הנוער והבוגרים החלה באופן רשמי בסוף השבוע האחרון, עם התחרות הראשונה ל-2020 בישראל, אליפות נתניה arena הפתוחה ע"ש שמריהו נאבל. בתחרות, שנערככה בבריכה הלאומית במכון וינגייט, לקחו חלק קרוב ל-700 שחייניות ושחיינים, מכ-40 אגודות שונות.

שלל קרבות מרתקים ראינו בבריכה, הן בגיל הצעיר והן אצל הבוגרים. בין השחייניות הבולטות ניתן לציין את נגה זילברברג ממכבי פ.מ רעות ואת מאי לווי ממכבי כפר המכביה, שזכו בארבע מדליות זהב ובאחת מכסף כל אחת. אצל הבנים נציין את דוד גמבורג מהפועל ירושלים שזכה בשתי מדליות זהב, אחת מכסף ואחת מארד, את תומר גולדפדן מהפועל דולפין נתניה שזכה בשתי מדליות זהב ושתיים מארד ואת ליאור מזרחי מירושלים רבתי שזכה בשתי מדליות זהב.

בהצגת הערב הראשונה נערך גם טקס פתיחה מרגש לזכרו של שמריהו נאבל ז"ל, מאמן השחייה האגדי שהלך לעולמו ב-2018, בו דיברו בתו, רחלי, וכן יו"ר איגוד השחייה סימון דוידסון, אשר היה בעצמו שחיין של שמריהו בנתניה וכמו שהגדיר אותו "יותר מאב בשבילי". שמריהו היה האיש שהקים את אגודת הפועל דולפין נתניה, הדריך את קורס מאמני השחייה הראשון במכון וינגייט ואימן דורות של שחיינים עד פרישתו מאימון בגיל 84. כחלק מהטקס, נערך גם משחה מיוחד של "דגיגי נתניה" בו לקחו חלק עשרות שחייני פרויקט כיתת השחייה בעיר בגילאי 6 עד 12.


גור נאבל, בנו של שמריהו אמר: "כיף לראות כל כך הרבה שחיינים מכל כך הרבה אגודות בגילים שונים, שואפים להישגים ולמצוינות. אנחנו המשפחה שמחים להיות חלק מאירוע ספורט כל כך מכובד שממשיך את דרכו הספורטיבית של אבא. תודה לסימון דוידסון וישראל ויינשל ולמועדון הפועל דולפין נתניה על ארגון מפעל זה ושימור זיכרון ומורשת העבר".

מנהל התחרות והפועל דולפין נתניה ישראל ויינשל סיכם: "זו השנה השישית שאנחנו מקיימים את התחרות והשנייה מאז מותו של שמריהו, כשהתחרות לזכרו. תמיד כיף לארח את השחייה הישראלית לתחרות הפותחת של עונת הבריכות הארוכות ואנחנו רואים חשיבות עליונה בהנצחת זכרו של מאמן אגדי שתרם רבות לשחייה הישראלית בכלל ולנתניה בפרט. תודה לכל השופטים ולצוות של איגוד השחייה ומאחלים הצלחה לכל השחיינים והמאמנים בהמשך העונה".

לעמוד התחרות

צרו קשר


דוא"ל einat@isr.org.il
טלפון 09-8851970
פקס 09-8857969
כתובת בניין ההנהלה, מכון-וינגייט, נתניה 4290200